VAN GRAAF

Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż, Handel i Usługi

O VAN GRAAF

UWIELBIASZ MODĘ I SZUKASZ KREATYWNGEO ZAJĘCIA, UMOŻLIWIAJĄCEGO ROZWÓJ OSOBISTY - DOŁĄCZ DO NAS!VAN GRAAF to odnoszący sukcesy, międzynarodowy Dom Mody z bogatą tradycją. Wyróżnia nas unikalne połączenie wysokiej jakości oraz fascynacji modą. Oferujemy kompetentne doradztwo oraz szeroki wybór marek – od znanych klasyków, poprzez międzynarodowe designerskie marki, kończąc na kolekcjach młodych projektantów. Posiadamy już dziewięć Filii w najlepszych Galeriach Handlowych w Polsce.

Nieważne, czy dopiero rozpoczynasz karierę zawodową, czy dysponujesz już dużym doświadczeniem – oferujemy wiele możliwości rozwoju podejmując pracę na stanowiskach: JUNIOR STORE MANAGER, TEAM LEADER, VISUAL MERCHANDISER, SALES ASSISTANT, CASHIER, STAFF LOGISTICS.

Nasze Domy Mody umiejscowione są w najlepszch Galeriach Handlowych w Warszawie, Gdyni, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Katowicach, Krakowie i Wrocławiu. W maju 2018 otwieramy nasz nowy Dom Mody w Gdańsku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej firmy i składania aplikacji online na naszej stronie internetowej. 

Mile widziani studenci, absolwenci szkół handlowych i germanistyki.

Więcej informacji o nas oraz zawsze aktualne oferty pracy dostępne są na stronie: vangraaf.jobs

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Stabilne zatrudnienie

sprzedawca
Van Graaf to dobry pracodawca. Podobało mi się, że dawali zniżki na produkty ze sklepu, to zawsze fajny dodatek do pensji. Wynagrodzenie też było zadowalające. Wiadomo, że nie jakieś bardzo wysokie, ale to w końcu tylko praca w sklepie. I przede wszystkim gwarantowali stabilność zatrudnienia. Nie było mowy o tym, że ktoś mnie z dnia na dzień zwolni, a znam takie przypadki z innych tego typu sklepów. Także pod tym względem super. I jeszcze panowała przyjemna atmosfera, to też dla mnie zaleta. Chyba nie pamiętam żadnych minusów, no może poza odrobiną stresu.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Kasjerka (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: SzczecinTermin rozmowy: 8.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Van Graaf podobno proponował wtedy ( nie wiem jak dokładnie jest teraz) fajne stawki. To się zgłosiłam i byłam na rozmowie. Dokładnie sobie nie przypomnę co i jak wyglądało skoro rozmowa była parę miesięcy temu.

Zapamiętałam, że było trochę sztywno, ale nie jakoś źle. Pytania chyba nie były w żaden sposób szczególne, bo ich specjalnie nie pamiętam. Na bank chcieli wiedzieć jakie mam doświadczenie na kasie i czy w branży ubraniowej kiedyś pracowałam i czy interesuje się modą.

Nie ma się co przejmować na zapas skoro rozmowa będzie zapewne bezstresowa. Takich ludzi wszędzie potrzeba.