USP Zdrowie

Farmaceutyka / Medycyna

O USP Zdrowie

USP Zdrowie to lider wśród producentów leków i suplementów diety bez recepty. Firma wytwarza takie marki, jak Apap, Ibuprom, Gripex, Verdin, Xenna czy Vigor Up! - łącznie ponad 100 produktów. Przedsiębiorstwo zatrudnia obecnie 700 osób w swoich biurach i fabrykach w Polsce, Bułgarii, Stanach Zjednoczonych, na Ukrainie oraz na Litwie.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Byłam zadowolona z pracy w USP

anonimowo
USP to solidny pracodawca. Ja nie mam się za bardzo do czego przyczepić, bo po prostu byłam zadowolona ze współpracy z nimi. Zdobyłam tam ogromne doświadczenie, które przyda mi się i w innych firmach. Poza tym podobała mi się też atmosfera i elastyczne godziny pracy oraz przemili współpracownicy. I wynagrodzenie również mnie zadowalało, a dorzucali do niego jeszcze sporo benefitów, jak prywatna opieka medyczna czy karta sportowa. Jedynym małym minusem był fakt, że ciężko było tam o awans. Ale poza tym było naprawdę ok.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Praktyki (Praktyka/Staż)

Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Na szczęście praktykant to tylko praktykant cudów się od niego nie wymaga, ale trzeba powiedzieć, że firma była z tych co to mają spore wymagania. Nie chcą kogokolwiek to pewne. Po rozmowie bardzo było widać, że zależy im na osobie bardzo ogarniętej, znającej temat, interesującej się tematem i tu uwaga, bo naprawdę trzeba było coś sensownego powiedzieć, znającej w srednim stopniu angielski i angażującej się w swoje zadania. Miałam takie poczucie po tej rozmowie, że dokładnie wiedzą kogo chcą.

Dyspozycyjność 4 dni w tygodniu to dużo więc opcja bardziej dla ludzi po studiach albo na ostatnim roku. Ja nie spodobałam im się tak bardzo żeby zaproponowali mi zatrudnienie na te praktyki

A jak widać i tak daję im pozytywną ocenę :)