USP Zdrowie

Farmaceutyka / Medycyna

O USP Zdrowie

USP Zdrowie to lider wśród producentów leków i suplementów diety bez recepty. Firma wytwarza takie marki, jak Apap, Ibuprom, Gripex, Verdin, Xenna czy Vigor Up! - łącznie ponad 100 produktów. Przedsiębiorstwo zatrudnia obecnie 700 osób w swoich biurach i fabrykach w Polsce, Bułgarii, Stanach Zjednoczonych, na Ukrainie oraz na Litwie.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna praca jak się pracuje w biurze

2016-12-13
anonimowo
Moja praca w biurze była dobrym doświadczeniem. Podobało mi się zarówno to co robiłam jak to jakie warunki zaproponowało mi USP. Nie powinnam i nie narzekałam ani razu na wynagrodzenia, godziny pracy albo na benefity. Częściej zdarzało mi się coś powiedzieć na ludzi. Ciężko tak dobrać zespół żeby każdemu wszystko odpowiadało. Powód do niezadowolenia zawsze może się znaleźć.

Zrezygnowałam z posady w USP, ponieważ znalazłam dużo lepszą pod różnymi względami pracę. USP dało mi doświadczenie, świadomość jak może wyglądać pracodawca i za to cenię tą firmę.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Praktyki (Praktyka/Staż)

2017-03-21
Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Na szczęście praktykant to tylko praktykant cudów się od niego nie wymaga, ale trzeba powiedzieć, że firma była z tych co to mają spore wymagania. Nie chcą kogokolwiek to pewne. Po rozmowie bardzo było widać, że zależy im na osobie bardzo ogarniętej, znającej temat, interesującej się tematem i tu uwaga, bo naprawdę trzeba było coś sensownego powiedzieć, znającej w srednim stopniu angielski i angażującej się w swoje zadania. Miałam takie poczucie po tej rozmowie, że dokładnie wiedzą kogo chcą.

Dyspozycyjność 4 dni w tygodniu to dużo więc opcja bardziej dla ludzi po studiach albo na ostatnim roku. Ja nie spodobałam im się tak bardzo żeby zaproponowali mi zatrudnienie na te praktyki

A jak widać i tak daję im pozytywną ocenę :)