USP Zdrowie

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O USP Zdrowie

USP Zdrowie to lider wśród producentów leków i suplementów diety bez recepty. Firma wytwarza takie marki, jak Apap, Ibuprom, Gripex, Verdin, Xenna czy Vigor Up! - łącznie ponad 100 produktów. Przedsiębiorstwo zatrudnia obecnie 700 osób w swoich biurach i fabrykach w Polsce, Bułgarii, Stanach Zjednoczonych, na Ukrainie oraz na Litwie.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Fajna praca jak się pracuje w biurze

2016-12-13
anonimowo
Moja praca w biurze była dobrym doświadczeniem. Podobało mi się zarówno to co robiłam jak to jakie warunki zaproponowało mi USP. Nie powinnam i nie narzekałam ani razu na wynagrodzenia, godziny pracy albo na benefity. Częściej zdarzało mi się coś powiedzieć na ludzi. Ciężko tak dobrać zespół żeby każdemu wszystko odpowiadało. Powód do niezadowolenia zawsze może się znaleźć.

Zrezygnowałam z posady w USP, ponieważ znalazłam dużo lepszą pod różnymi względami pracę. USP dało mi doświadczenie, świadomość jak może wyglądać pracodawca i za to cenię tą firmę.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Praktyki (Praktyka/Staż)

2017-03-21
Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz