Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Unit4 Polska

Nowe technologie / IT

O Unit4 Polska

Unit4 to wiodący dostawca aplikacji klasy korporacyjnej dla ludzi z organizacji działających w sektorze usług. Osiągająca ponad 500 mln EUR przychodów rocznie i zatrudniająca ponad 4200 pracowników na całym świecie firma Unit4 dostarcza najlepsze w swojej klasie rozwiązania ERP zorientowane na branżę usług. Korzystają z nich tysiące organizacji z takich sektorów jak: usługi specjalistyczne, edukacja, usługi publiczne, non-profit, nieruchomości, sprzedaż hurtowa czy usługi finansowe. Unit4 działa z myślą o ludziach.


Unit4 Polska składa się z trzech jednostek biznesowych:


Local business:

W ciągu 30 lat istnienia spółki, Unit4 Polska wdrożyło autorskie rozwiązania HR i ERP w ponad 2000 firm i instytucji dużej i średniej wielkości, będących liderami w swoich branżach. 220 osób nieprzerwanie rozwija i utrzymuje wiodące oprogramowanie Unit4 Teta HR oraz Unit4 Teta ERP.


R&D:

Oddział R&D Wrocław jest jednym z trzech oddziałów Research and Development w globalnej Spółce UNIT4. Dwa pozostałe mieszczą się w Norwegii oraz w Hiszpanii. Na chwilę obecną pracuje w nim 200 osób, wliczając w to programistów, analityków oraz testerów, koncentrujących się na rozwoju globalnego programu Unit4 Business World.


Central Customer Support:

Central Customer Support we Wrocławiu to ponad 100 osobowy zespół konsultantów, którzy wspierają klientów w organizacjach wykorzystujących oprogramowanie ERP tworzone przez Unit4 na całym świecie.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

opłacalna praca, ale nie dla mnie

Anonimowo
Chciałem po prostu spróbować jak to jest, gdy pracuje się dla dużej korporacji. Cóż, na początku było w porządku. Pierwsze dwa tygodnie były trudne, ale dalej szło mi całkiem nieźle. Atmosfera (jak na korpo) nie najgorsza. Godziny pracy mimo, że wydawały się korzystne, to bolało mnie to, że musiałem czasem pracować po godzinach. Możliwości rozwoju są ogromne, ale ja osobiście nie lubię jak praca zachodzi mi na czas wolny. Jeżeli ktoś jest nastawiony na rozwój kariery, to Unit4 będzie dla niego świetna opcją. Dla mnie po dłuższym czasie ta praca to było zbyt wiele i potrzebowałem zwolnić tempo.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance