Unit4 Polska

Nowe technologie / IT

O Unit4 Polska

Unit4 to wiodący dostawca aplikacji klasy korporacyjnej dla ludzi z organizacji działających w sektorze usług. Osiągająca ponad 500 mln EUR przychodów rocznie i zatrudniająca ponad 4200 pracowników na całym świecie firma Unit4 dostarcza najlepsze w swojej klasie rozwiązania ERP zorientowane na branżę usług. Korzystają z nich tysiące organizacji z takich sektorów jak: usługi specjalistyczne, edukacja, usługi publiczne, non-profit, nieruchomości, sprzedaż hurtowa czy usługi finansowe. Unit4 działa z myślą o ludziach.


Unit4 Polska składa się z trzech jednostek biznesowych:


Local business:

W ciągu 30 lat istnienia spółki, Unit4 Polska wdrożyło autorskie rozwiązania HR i ERP w ponad 2000 firm i instytucji dużej i średniej wielkości, będących liderami w swoich branżach. 220 osób nieprzerwanie rozwija i utrzymuje wiodące oprogramowanie Unit4 Teta HR oraz Unit4 Teta ERP.


R&D:

Oddział R&D Wrocław jest jednym z trzech oddziałów Research and Development w globalnej Spółce UNIT4. Dwa pozostałe mieszczą się w Norwegii oraz w Hiszpanii. Na chwilę obecną pracuje w nim 200 osób, wliczając w to programistów, analityków oraz testerów, koncentrujących się na rozwoju globalnego programu Unit4 Business World.


Central Customer Support:

Central Customer Support we Wrocławiu to ponad 100 osobowy zespół konsultantów, którzy wspierają klientów w organizacjach wykorzystujących oprogramowanie ERP tworzone przez Unit4 na całym świecie.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna praca, super doświadczenie

2016-04-28
anonimowo
Super doświadczenie, bo zdobywane w fajnej międzynarodowej firmie. Dla mnie bardzo duże plusy pracy w Unit4 to było właśnie to, że na co dzień miałam kontakt z językiem, że pracowałam z fajnymi ludźmi i że mieli takie dobre podejście do pracowników. Poza fajnymi wypłatami dostawaliśmy jeszcze kartę lunchową, sportową, prywatną opiekę medyczną mogliśmy sobie korzystać z chillout roomów i w ogóle było bardzo pozytywnie. W zależności od stanowiska można było narzekać na korporacyjność w tym dużo różnych spotkań częściowo jak dla mnie niepotrzebnych. Sama praca jako taka mi odpowiadała dużo szkoleń też było plusem.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie posiłków