Unit4 Polska

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Unit4 Polska

Unit4 to międzynarodowa korporacja zajmująca się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań ERP. W Polsce są oni jedynym dystrybutorem produktów TETA, z których korzysta ponad 2 tysiące firm. Marka pod nazwą TETA działała od 1987 roku, a od 2012 znana jest jako Unit4 Polska.

Nowe OpinieDodaj

4.2

Fajna praca, super doświadczenie

2016-04-28
anonimowo
Super doświadczenie, bo zdobywane w fajnej międzynarodowej firmie. Dla mnie bardzo duże plusy pracy w Unit4 to było właśnie to, że na co dzień miałam kontakt z językiem, że pracowałam z fajnymi ludźmi i że mieli takie dobre podejście do pracowników. Poza fajnymi wypłatami dostawaliśmy jeszcze kartę lunchową, sportową, prywatną opiekę medyczną mogliśmy sobie korzystać z chillout roomów i w ogóle było bardzo pozytywnie. W zależności od stanowiska można było narzekać na korporacyjność w tym dużo różnych spotkań częściowo jak dla mnie niepotrzebnych. Sama praca jako taka mi odpowiadała dużo szkoleń też było plusem.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz