Ultimate Fashion

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Ultimate Fashion

Ultimate Fashion to sieć, która zarządza międzynarodowymi markami funkcjonującymi na polskim rynku. To największa taka sieć w kraju. Obsługuje takie marki jak: ESPRIT, BOSS, MANGO, MEXX, ALDO, PALMERS, WALLIS, NEW LOOK, PEACOCKS, RIVER ISLAND.

Sieć jest na bieżąco z aktualnymi trendami modowymi. W sklepach działających w ramach Ultimate Fashion zawsze znaleźć można najciekawsze i najoryginalniejsze produkty aktualnego sezonu.

Nowe OpinieDodaj

3.2

Jak na sprzedaż warunki przeciętne

2017-02-14
anonimowo
Porozmawiałam z koleżanką jak jest u niej w sklepie jakie są warunki to się dowiedziałam jak co wygląda i zyskałam porównanie. W tym porównaniu niestety wyszło, że mam sporo gorzej niż ona czego mocno żałowałam. Zwolniłam się dopiero później jak już ostatecznie chciałam zrezygnować z takiej formy pracy.

W końcu nie chodziło wyłącznie o pieniądze mimo, że były ważne. Chodziło też o zespół, dobre dogadywanie się z ludźmi i z kierownikiem, wypłaty na czas oraz na łatwe dopasowywanie grafiku do zajęć na studiach jakie jeszcze wtedy miałam.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Sprzedawca New Look (Praca)

2017-01-18
Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz