Ultimate Fashion

Administracja biurowa, Sprzedaż

O Ultimate Fashion

Ultimate Fashion to sieć, która zarządza międzynarodowymi markami funkcjonującymi na polskim rynku. To największa taka sieć w kraju. Obsługuje takie marki jak: ESPRIT, BOSS, MANGO, MEXX, ALDO, PALMERS, WALLIS, NEW LOOK, PEACOCKS, RIVER ISLAND.

Sieć jest na bieżąco z aktualnymi trendami modowymi. W sklepach działających w ramach Ultimate Fashion zawsze znaleźć można najciekawsze i najoryginalniejsze produkty aktualnego sezonu.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jak na sprzedaż warunki przeciętne

anonimowo
Porozmawiałam z koleżanką jak jest u niej w sklepie jakie są warunki to się dowiedziałam jak co wygląda i zyskałam porównanie. W tym porównaniu niestety wyszło, że mam sporo gorzej niż ona czego mocno żałowałam. Zwolniłam się dopiero później jak już ostatecznie chciałam zrezygnować z takiej formy pracy.

W końcu nie chodziło wyłącznie o pieniądze mimo, że były ważne. Chodziło też o zespół, dobre dogadywanie się z ludźmi i z kierownikiem, wypłaty na czas oraz na łatwe dopasowywanie grafiku do zajęć na studiach jakie jeszcze wtedy miałam.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Sprzedawca New Look (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Wiedziałam, że chciałabym pracować w takim sklepie, więc do rozmowy od początku podeszłam na poważnie. Nie stresowałam się bo nie było po co zresztą nawet pani, z którą rozmawiałam nie robiła stresującej atmosfery. Bardziej tak na luzie do tego podchodziła :)

Mi bardzo odpowiadała lokalizacja tego sklepu tylko chciałam się dowiedzieć o warunki zwłaszcza, że chciałam godzić pracę ze studiami. Jak najbardziej wszystko mi wyjaśniła :) Mnie się pytała co mnie skłoniło żeby aplikować do takiej pracy? czy mam doświadczenie w sprzedaży? czy lubię ludzi? jakie miałam sukcesy sprzedażowe? jakie mam zalety, które mogą mi się przydać w tej pracy? od kiedy mam czas? czym się interesuje? itp. itd. Ta rozmowa nie była taka wcale krótka, ale przyjemna :)