Tyco Electronics Polska

Inżynieria / Konstrukcje, Przemysł / Produkcja, Transport / Logistyka

O Tyco Electronics Polska

Tyco Electronics Polska jest obecnie częścią koncernu TE Connectivity. Firma zajmuje się wytwarzaniem specjalistycznych komponentów elektronicznych, rozwiązań sieciowych oraz systemów telekomunikacyjnych dla rynków energetycznych, systemów łączności podmorskiej.

Na rynku działa od ponad 50 lat, cały czas utrzymując pozycję lidera. Swoje produkty dostarcza do ponad 150 krajów świata.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Taka opcja awaryjna

2016-08-05
anonimowo
Jak nie za bardzo masz inną opcję to przychodzisz tutaj. Nie twierdzę, że ta firma to ogólna porażka, bo tak nie jest.

Ale do ideału im daleko przez to, że kompletnie nie są elastyczni, wprowadzają stresującą atmosferę, nie kształtują drogi awansu pracownikom i co najciekawsze jakiś czas temu prowadzili wpisywanie się na papierowej liście obecności... W dzisiejszych czasach to kompletny przeżytek.

Jeżeli mam wymienić dobre strony żeby nie było samych negatywnych rzeczy (w końcu aż tak źle nie było) to prywatna opieka medyczna, pieniądze i współpracownicy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Planista (Praca)

2015-12-29
Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: BydgoszczTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

W moim odczuciu to była bardzo standardowa rozmowa kwalifikacyjna. Zadzwonili i zaprosili mnie dzień wcześniej, umówiliśmy się na pasującą mi godzinę. Wszystko przebiegło ok, nie musiałem czekać tylko od razu przeszliśmy do pytań. Pytania padły różne, ale w większości dotyczyły doświadczenia. W zasadzie opowiadałem co umiem i czego się nauczyłem u jednego czy drugiego pracodawcy.

Druga część rozmowy odbywała się w języku angielskim. Najpierw zapytali jak sobie radzę z tym językiem, czy jestem w stanie posługiwać się nim na co dzień. Później jeszcze chcieli usłyszeć jakie mam oczekiwania finansowe i na jakim poziomie znam Excel. Pytania takie, których się można spodziewać praktycznie na każdej rozmowie kwalifikacyjnej