Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

TUiR Warta

Ubezpieczenia

O TUiR Warta

Grupa Warta to obecnie lider na rynku usług ubezpieczeniowych. Firma stawia przede wszystkim na jakość: zarówno jeśli chodzi o dostosowanie się do potrzeb klientów, jak i o komfort i warunki pracy.

Grupa Warta od lat cieszy się niesłabnącym zaufaniem klientów, dlatego stara się ciągle podnosić standard swoich usług, by w pełni zaspokoić ich oczekiwania.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobrze mi się pracowało

Rejestrator Umów
Tak zwyczajnie dobrze mi się pracowało. Nie było cudów ani też nie było źle. Bardzo mi pasował elastyczny czas pracy i miałam to szczęście, że trafiłam na przyzwoitych ludzi to dało się porozmawiać. Było z kim :)

Tylko przez przeciętne pieniądze nic mnie tam nie trzymało na dłużej. Wolałam wybrać miejsce gdzie dawało się dużo więcej mieć i socjalnie i finansowo. A doświadczenie stąd tak czy inaczej mi się przydało. Nie potrafię powiedzieć czy polecam czy nie zalezy kto jest w jakiej sytuacji życiowej.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca ds. Obsługi Klienta (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Dużo się można było dowiedzieć z ogłoszenia i na spotkaniu jak była taka potrzeba dopytać chociaż u mnie od razu było mówienie jakie warunki, stawki, itp. itd. To jest taka pierwsza sprawa, która mi się kojarzy z tą rekrutacją.

Druga sprawa to proste oczywiste pytania bazujące przede wszystkim na CV ewentualnie pojedyncze rzeczy, które wynikły w trakcie rozmowy. Nie mogę powiedzieć żeby ta rekrutacja była jakkolwiek trudna. Dobrze czytać ogłoszenie i sobie je przypomnieć przed rozmową i ładnie mówić o rzeczach z CV taka moja rada.