TUiR Warta

Ubezpieczenia

O TUiR Warta

Grupa Warta to obecnie lider na rynku usług ubezpieczeniowych. Firma stawia przede wszystkim na jakość: zarówno jeśli chodzi o dostosowanie się do potrzeb klientów, jak i o komfort i warunki pracy.

Grupa Warta od lat cieszy się niesłabnącym zaufaniem klientów, dlatego stara się ciągle podnosić standard swoich usług, by w pełni zaspokoić ich oczekiwania.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dla zdobycia doświadczenia

anonimowo
Warta mi się podobała jako miejsce do zdobywania doświadczenia i jakichś nowych kontaktów zawodowych. Pod tym względem super. Sporo się tam nauczyłam i poznałam dużo ciekawych ludzi. To moim zdaniem ogromne zalety, bo to potem procentuje w przyszłości. A poza tym to wspominam też dobrze atmosferę w firmie i niezły socjal, który trochę rekompensował średnie wynagrodzenie. Z drugiej strony, to jednak czuć było, że to korporacja. Czasem była spora presja no i też kwestie biurokracji, których nie dało się obejść… To już na minus. Ale dało się to znieść, więc nie było tak źle pod tym względem.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca ds. Obsługi Klienta (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Dużo się można było dowiedzieć z ogłoszenia i na spotkaniu jak była taka potrzeba dopytać chociaż u mnie od razu było mówienie jakie warunki, stawki, itp. itd. To jest taka pierwsza sprawa, która mi się kojarzy z tą rekrutacją.

Druga sprawa to proste oczywiste pytania bazujące przede wszystkim na CV ewentualnie pojedyncze rzeczy, które wynikły w trakcie rozmowy. Nie mogę powiedzieć żeby ta rekrutacja była jakkolwiek trudna. Dobrze czytać ogłoszenie i sobie je przypomnieć przed rozmową i ładnie mówić o rzeczach z CV taka moja rada.