Totalizator Sportowy

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Totalizator Sportowy

Totalizator Sportowy istnieje w Polsce od ponad 60 lat. Powstał w celu gromadzenia środków przeznaczanych później na remont i budowę obiektów sportowych. Po jakimś czasie z funduszu totalizatora finansowano także przedsięwzięcia związane z kulturą narodową.

Totalizator należy do dwóch największych międzynarodowych organizacji loteryjnych, posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i oferuje wyłącznie bezpieczne produkty. W całym kraju powstało 15 tysięcy punktów sprzedaży, którymi zarządza 17 oddziałów terenowych.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Normalna firma - moim zdaniem ok

2016-08-26
anonimowo
Totalizator Sportowy to normalna firma. Pracodawca jak wiele innych. Daje poczucie stabilizacji. Płaci dobre pieniądze takie jak powinno się dostawać. Godziny pracy są bardzo w porządku. Nie siedzi się po godzinach. Przeważnie nie ma takiej potrzeby. Atmosfera jest sympatyczna. Pracownicy dostają pakiet medyczny to można skorzystać.

Trzeba się liczyć ze stresem. Bywa korporacyjnie mimo że to nie jest typowa korporacja. Doświadczenie można zdobyć. Praca się przydaje. Przy takich zarobkach można pracować.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Sprzedawca LOTTO (Praca)

2016-12-03
Branża: SprzedażMiejsce: BydgoszczTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz