Totalizator Sportowy

Media / Sztuka / Rozrywka

O Totalizator Sportowy

Totalizator Sportowy istnieje w Polsce od ponad 60 lat. Powstał w celu gromadzenia środków przeznaczanych później na remont i budowę obiektów sportowych. Po jakimś czasie z funduszu totalizatora finansowano także przedsięwzięcia związane z kulturą narodową.

Totalizator należy do dwóch największych międzynarodowych organizacji loteryjnych, posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i oferuje wyłącznie bezpieczne produkty. W całym kraju powstało 15 tysięcy punktów sprzedaży, którymi zarządza 17 oddziałów terenowych.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Normalna firma - moim zdaniem ok

anonimowo
Totalizator Sportowy to normalna firma. Pracodawca jak wiele innych. Daje poczucie stabilizacji. Płaci dobre pieniądze takie jak powinno się dostawać. Godziny pracy są bardzo w porządku. Nie siedzi się po godzinach. Przeważnie nie ma takiej potrzeby. Atmosfera jest sympatyczna. Pracownicy dostają pakiet medyczny to można skorzystać.

Trzeba się liczyć ze stresem. Bywa korporacyjnie mimo że to nie jest typowa korporacja. Doświadczenie można zdobyć. Praca się przydaje. Przy takich zarobkach można pracować.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Sprzedawca LOTTO (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: BydgoszczTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Szybka ta rekrutacja była. Raptem kilka pytań i to takich, których się można było spodziewać. Zawsze są pytania na temat CV i to szczególnie doświadczenia. Poza tym na temat sprzedaży (przy takim stanowisku) i dyspozycyjności. No i takie stylu czemu taka praca czy się lubi kontakt z ludźmi i ile się chce zarabiać na tym interesie.

Nic trudnego ani skomplikowanego. Bać się na pewno nie ma czego. Podejść do tego na spokojnie, odpowiedzieć na pytania i czekać taka jest moja rada.