Toolbox Creative&Communications

Marketing / Reklama / PR, Media / Sztuka / Rozrywka
brak

O Toolbox Creative&Communications

Zajmujemy się obsługą firm w zakresie kreacji, public relations, event management, social media. Naszą misją jest dostarczanie kreatywnych rozwiązań komunikacyjnych, służących budowaniu i umacnianiu pozytywnego wizerunku firm i produktów, organizacji i instytucji.

Pracujemy w oparciu o profesjonalny warsztat zespołu specjalistów. Długoletnia obecność na rynku i płynące z tego doświadczenie pomagają nam trafnie odpowiedzieć na indywidualne potrzeby wizerunkowe klientów.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Naprawdę lubię tą pracę

Anonimowo
W tym roku minęło 4 lata odkąd pracuję w TCC. Stwierdziłem, że napiszę tą opinię jako doświadczona w tej pracy osoba. Na chociażby moim przykładzie widać, że rotacja jest niewielka. To wpływa na super atmosferę, nie ma niezdrowej rywalizacji i jest tu sporo osób, które znam już od lat. Firma jest świetnie ulokowana, więc dojazd nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Moja poprzednia praca dawała ciała pod tym względem, także bardzo to teraz doceniam. Godziny pracy są super dostosowane, mam czas dla siebie i mogę coś zaplanować z wyprzedzeniem. Wynagrodzenie mogłoby być wyższe, ale w porównaniu do konkurencji wypada pozytywnie. Jestem mega zadowolony i jeśli nic się nie zepsuje, zostanę tu jeszcze długo.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance