Tiger Warsaw Sp. z o.o.

Logo Tiger Warsaw Sp. z o.o.
+ Dodaj opinię
Tiger Warsaw Sp. z o.o.
FMCG
501+

W naszym sklepie znajdziesz rzeczy, których potrzebujesz o których marzysz i których istnienia nawet się nie domyślasz – od praktycznych gadżetów, przez akcesoria kreatywne, po zabawne przebrania oraz prezenty. Myślisz, że Flying Tiger Copenhagen jest po prostu zwykłą firmą? Otóż nie. Z nami wkroczysz do świata handlu detalicznego jako pirat i zobowiążesz się siać zamęt oraz chaos wszędzie tam, gdzie trafisz na sztampowość. 

Chcemy podbijać świat i uczynić go lepszym! 

Kariera w Tiger Warsaw Sp. z o.o.
więcej

Dlaczego warto nas wybrać?

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Kogo szukamy?

Kariera

Wartości

Atmosfera

Rozwój

Co robimy?

Wypatrujemy Cię!

Jeśli tak jak my potrafisz dzielić się szczęściem i uwielbiasz wywoływać uśmiechy na twarzach – jesteśmy sobie przeznaczeni. To tylko kwestia czasu nim wpadniemy sobie w ramiona! Dobrze rozumiesz naszą misję, dlatego stajesz na głowie, by znaleźć rozwiązania dla klientów niezależnie od problemu. Właśnie w taki sposób sprawiasz, że dzień staje się dla kogoś lepszy. Codzienność może być nudna, a Ty wolisz spędzać czas z ludźmi, którzy nie wiedzą co to nuda. Masz pomysł, jak rozkręcić małą imprezkę w sklepie? Albo chcesz zorganizować warsztaty dla dzieci? Ekipa to druga rodzina. Wszystko robimy wspólnie, praca zespołowa jest dla nas czymś naturalnym. Nie dajemy zgody na obojętność. Jeśli zauważysz coś niepokojącego – reagujesz, nie chowasz głowy w piasek.

Tygrysie, leć wyżej!

Rozpoczynasz karierę na stanowisku Kasjer Sprzedawca. Terminalem i kasją fiskalną operujesz niczym Wolfgang Amadeus Mozart pianinem. Po zgłębieniu tajników wzorowej obsługi klienta, w zgodzie z naszą filozofią i wartościami, jesteś gotów na kolejny level – zostajesz Starszym Sprzedawcą, kapitanem zmiany! Uczysz się zarządzać, organizujesz pracę swoją i reszty Tygrysów. To za mało? Możesz być Asystentem Menedżera, wspierać go w kontrolowaniu obiegu dokumentów i prowadzeniu sklepu. Marzy Ci się większa odpowiedzialność? Zostań Menedżerem – inspiruj swoich pracowników, koordynuj pracę, podejmuj nowe wyzwania! ;) Przeprowadzamy oceny pracownicze (kwartalne i półroczne). Najczęściej praktykujemy rekrutację wewnętrzną, a także umożliwiamy naszym Tygrysom przenoszenie się do innych sklepów.

Spraw, by każdy dzień był wspaniały!

We Flying Tiger Copenhagen wierzymy, że zmiany powinniśmy zaczynać od siebie. Ponieważ naszą misją jest promowanie szczęścia, musimy być pewni, że robimy wszystko, aby każdy dzień był wspaniały. Wkładamy serce w swoje działania – w razie potrzeby proponujemy coś na osłodę. Jesteśmy nieustraszeni w codziennych zadaniach, a nawet jeśli cokolwiek nie pójdzie po naszej myśli, umiemy przekuć to w coś wspaniałego. Przewracamy świat do góry nogami – u nas zarówno zakupy, jak i sprzedaż mogą być niesamowitą przygodą. Klienci czują się zawsze mile widziani, ponieważ nasze drzwi są otwarte dla każdego.

Z jak zabawa

Pada deszcz i czas płynie wolno? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozpocząć wojnę na piankowe miecze – klienci chętnie się przyłączą! Na naszym placu zabaw zawsze rozbrzmiewa dobra muzyka. Tak, można śpiewać, tak, na wygibasy też jest miejsce! Przebieramy się i malujemy twarze, a następnie z nieskrywaną przyjemnością obserwujemy reakcje klientów. Komunikujemy się między sklepami za pomocą naszego Tygodnika, chwaląc głośno, co wykombinowaliśmy w danym tygodniu. Kiedy chcemy pobawić się poza pracą, dwa razy w roku integrujemy się na koszt firmy. Sami decydujemy, co będziemy robić – może to być bilard, piknik, kajaki, kręgle, warsztaty haftowania. Co niektórzy wybierają też piwo. Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Wiemy, co Tygrysy lubią najbardziej!

Dbamy o rozwój naszych Tygrysów, dlatego praktykujemy rekrutacje wewnętrzne. Dysponując stanowiskiem do obsadzenia, zawsze dajemy pierwszeństwo osobom już zatrudnionym. Umożliwiamy tym samym awans i zdobycie nowego doświadczenia. Zapewniamy wstępne szkolenia wewnętrzne, które odbywają się w sklepie oraz całodniowe szkolenia dotyczące sprzedaży i obsługi klienta w biurze. W szkoleniach biorą udział wybrane osoby z każdego ze sklepów. PS 1/4 naszych Menedżerów pochodzi z rekrutacji wewnętrznych. Prawie 80% pracowników Head Office rozpoczynało swoją karierę w naszych sklepach.

Zmieniamy świat na lepsze!

Poza wdrażaniem naszej filozofii szczęścia w sklepach, cyklicznie organizujemy akcje street marketingowe – przejmujemy kontrolę nad okolicznymi chodnikami, parkami, galeriami i stacjami metra. Śmiesznie przebrani przemierzamy ulice puszczając bańki mydlane, robimy sobie zdjęcia z przechodniami i rozdajemy ulotki. Aktywnie rozwijamy też działalność z zakresu społecznej odpowiedzialności. Najdłużej współpracujemy z Fundacją Anny Dymnej „Mimo Wszystko” – latem wspieramy organizację Finału Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, przekazując produkty i tworząc strefy aktywności, a w okresie świątecznym organizujemy warsztaty, podczas których powstają cuda i cudeńka trafiające na kiermasze Fundacji. Oprócz tego pomagamy Fundacji Dr Clown i podejmujemy różne współprace lokalne.

Benefity

Sprawdź, na jakie benefity pracownicze możesz u nas liczyć

Tak to u nas wygląda!

Obejrzyj zdjęcia biura, z wydarzeń firmowych i inne

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej

+13 zdjęć

Opinie o Tiger Warsaw Sp. z o.o.

(1)

Poznaj opinie osób, które pracowały lub pracują w tej firmie

Najnowsza opinia

1 opinia

1.2

1.0Atmosfera

1.0Benefity

1.0Możliwość rozwoju

2.0Wynagrodzenie

1.0Work/life balance

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Tiger Warsaw Sp. z o.o.? Podziel się wrażeniami z innymi

Nasze social media

Zobacz profile firmy w social media

Oferty pracy Tiger Warsaw Sp. z o.o.

(0)

Przejrzyj polecane i wciąż dostępne oferty

Brak ofert

W tym momencie nie znaleźliśmy żadnych aktualnych ofert tego pracodawcy. Spróbuj ponownie za jakiś czas.