Tesco

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Tesco

Tesco Polska jest czołową siecią sklepów samoobsługowych na polskim rynku z ponad 400 sklepami, od hipermarketów po małe osiedlowe supermarkety. Zatrudniamy blisko 30 tys. osób i oferujemy klientom produkty 1500 polskich dostawców. Co tydzień sklepy Tesco odwiedza ponad 5 milionów klientów. Firma stawia na nowoczesne rozwiązania ułatwiające klientom robienie zakupów. Już w lipcu 2012 roku uruchomiliśmy usługę zakupów za pośrednictwem internetu - Ezakupy. Aktualnie, usługa realizowana jest z 27 sklepów w całej Polsce i i posiada już ponad 100 tys. aktywnych klientów. Klienci Tesco mogą zamówić zakupy korzystając z komputera oraz smartfona. Mogą również zamówić dowóz zakupów do domu lub przyjechać po nie osobiście korzystając z usługi 'Zamów i Odbierz'.

Nowe OpinieDodaj

4.2

Praktyki to ciekawe doświadczenie

2017-03-06
Praktykantka/Stażystka
Praktyki to zawsze coś ciekawego jak dla mnie :) W Tesco byłam z normalnej rekrutacji i cieszyłam się, że mogę spróbować. Super mi się podobało, że praktyki były fajnie płatne. Godziny podstosowali pode mnie żeby tylko było wygodnie :) Bardzo przez cały czas czuło się, że jest miło. Szkolenie takich z prawdziwego zdarzenia zrobili jedno reszta to zwyczajna nauka w praktyce tego zawodu.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Pracownik ds. Sprzedaży Internetowej (Praca)

2017-03-01
Branża: SprzedażMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz