Tele-Fonika Kable

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Tele-Fonika Kable

TELE-FONIKA Kable to największy producent i dystrybutor kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej. Swoje produkty firma eksportuje do 80 krajów świata. Szeroki asortyment firmy obejmuje ponad 25 tysięcy typów kabli. W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzi obecnie 8 spółek handlowych odpowiadających za dystrybucję wyrobów na całym świecie, 6 zakładów produkcyjnych (4 zlokalizowane w Polsce, 1 w Serbii, 1 w Ukrainie) oraz Zakład Recyklingu Odpadów Kablowych w Bukownie (Polska).

Nowe OpinieDodaj

3.8

Dla pieniędzy na pewno warto

2016-11-09
anonimowo
Oczywista sprawa, że pracuje się dla pieniędzy. W sytuacji gdy firma super płaci chce się pracować tak długo jak się da. Chyba, że są jakieś ważne minusy.

Pracowałem w tej firmie i z tego co wtedy dostawałem byłem szczerze zadowolony. Przekonywały mnie super godziny pracy, elastyczność, te wysokie wynagrodzenia i miła atmosfera.

Brakowało mi za to szkoleń, możliwości dalszego rozwoju i przeszkadzał mi ogólny chaos. Wydaje mi się, że można by było lepiej zorganizować.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży eksportowej (Praca)

2016-01-21
Branża: SprzedażMiejsce: Kraków-BieżanówTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy analityczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz