Tele-Fonika Kable

Finanse / Ekonomia

O Tele-Fonika Kable

TELE-FONIKA Kable to największy producent i dystrybutor kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej. Swoje produkty firma eksportuje do 80 krajów świata. Szeroki asortyment firmy obejmuje ponad 25 tysięcy typów kabli. W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzi obecnie 8 spółek handlowych odpowiadających za dystrybucję wyrobów na całym świecie, 6 zakładów produkcyjnych (4 zlokalizowane w Polsce, 1 w Serbii, 1 w Ukrainie) oraz Zakład Recyklingu Odpadów Kablowych w Bukownie (Polska).

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dla pieniędzy na pewno warto

2016-11-09
anonimowo
Oczywista sprawa, że pracuje się dla pieniędzy. W sytuacji gdy firma super płaci chce się pracować tak długo jak się da. Chyba, że są jakieś ważne minusy.

Pracowałem w tej firmie i z tego co wtedy dostawałem byłem szczerze zadowolony. Przekonywały mnie super godziny pracy, elastyczność, te wysokie wynagrodzenia i miła atmosfera.

Brakowało mi za to szkoleń, możliwości dalszego rozwoju i przeszkadzał mi ogólny chaos. Wydaje mi się, że można by było lepiej zorganizować.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży eksportowej (Praca)

2016-01-21
Branża: SprzedażMiejsce: Kraków-BieżanówTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy analityczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Byłem u nich na spotkaniu i dobrze to wspominam - pewnie dlatego, że dostałem pracę. Pytali mnie o to, o co zawsze pytają na rozmowach kwalifikacyjnych. Tutaj spora część spotkania odbywała się po angielsku i w zasadzie tylko taką różnicę zauważyłem. No więc wracając do pytań - o doświadczenie w sprzedaży, o motywację do pracy u nich i rezygnacji z ówczesnego stanowiska, o poziom znajomości Excela, o obsługę komputera tak w ogóle, o znajomość technik sprzedażowych i wiedzę o budowaniu relacji z klientem, o zainteresowania poza pracą, o oczekiwania finansowe oraz oczekiwania wobec stanowiska.

Kandydaci, którzy przeszli przez rozmowy, dostawali jeszcze testy analityczne - ja też. Zresztą zastrzegali przy zapraszaniu na spotkanie, że taki test mogą zorganizować. Na tym kończyła się rekrutacja.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz