Tech Data

Nowe technologie / IT, Sprzedaż

O Tech Data

Tech Data Polska zajmuje się dystrybucją sprzętu IT, m.in. komputerów, urządzeń peryferyjnych, materiałów eksploatacyjnych, oprogramowania, elementów sieciowych i komponentów. Firma należy do Tech Data Corporation, działającej w 100 krajach na całym świecie. Polska siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra praca

anonimowo
Firma jest prestiżowa, znana na rynku, dobrze mieć ich w CV. Oferowali pracę za normalne wynagrodzenia plus pakiet sportowy i medyczny. W normalnych godzinach co jednak jest ważne. Atmosfera w biurze pozytywna. Minus za problem z umowami o pracę i za brak rozwoju po pewnym czasie. Wtedy albo się zostaje albo się szuka innego pracodawcy. Tak czy siak wypadają pozytywnie wśród moich "byłych" firm. Polecam, uważam, że warto.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Przedstawiciel handlowy (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rekrutacja to była dosłownie jedna rozmowa bo zaproszenia przez telefon nie liczę jako części rekrutacji. Tam niczego o mnie się nie dowiedzieli tylko ustaliliśmy termin spotkania i tyle

Rekrutacja właściwa to była ta rozmowa. Zapytali mnie o to wszystko co tam wyżej pozaznaczałem: doświadczenie, ile chce zarabiać, jakie mam cele zawodowe, czy wcześniej odnosiłem sukcesy w pracy i ogólnie jak mi szło, czy znam obsługę programów, angielski, czy umiem nawiązywać relacje z klientami, których chcą pozyskać itp.

Jest moment na dopytanie jak coś jest niejasne albo jak czegoś nie napisali w ogłoszeniu/ nie powiedzieli a chce się to wiedzieć