Target PRO

Sprzedaż

O Target PRO

Target PRO Sp. z o.o. Sp. k. jest dostawcą outsourcingu w branży związanej ze sprzedażą - specjalizuje się w sektorach FMCG i usług. Firma działa na rynku od 15 lat, obecnie zatrudniając prawie 1000 przedstawicieli handlowych. Przedsiębiorstwo pracuje m.in. dla Danone, Bonduelle, Royal Canin czy Unilever.

Nowe OpinieDodaj

4.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jest super!!

Sales Representative
Pracuję tu od 2 lat i nie mam większych powodów do narzekania. Praca jest nieco wymagająca, ale przynajmniej się nie nudzę. (tego bardzo nie lubię) Na atmosferę nigdy nie narzekałam, ludzie nie dość, że są mili, to jeszcze służą pomocą w razie potrzeby. Cele firmy są dość ambitne, więc nie ma zastoju. Uwielbiam tak dużą liczbę benefitów, poza wypłatą można liczyć na coś jeszcze. Organizacyjnie jeśli chodzi o moją pracę nigdy nie było kłopotów, nasza współpraca opiera się od początku na jasnych zasadach. Minusów jako takich nie dostrzegam, naprawdę lubię tą pracę i jestem w pełni zadowolona!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Handel i UsługiMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Assessment centre
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Moja rekrutacja była podzielona na dwie rozmowy i assessment center. Rozmowa telefoniczna po wysłaniu CV trwała może z 20 minut i dotyczyła ogólnych kwestii np tego, dlaczego aplikuje akurat do tej firmy, co potrafię i gdzie wcześniej pracowałem. Na koniec zostałem zaproszony do siedziby firmy. Tam spora część pytań się powtórzyła, niektóre kwestie były poruszone bardziej szczegółowo. Chodziło chyba o to żeby dokonać weryfikacji wszystkiego face to face. Na koniec assessment center w bardzo fajnej atmosferze. Miło wspominam tę rekrutacji.