T-mobile

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O T-mobile

T-Mobile Polska to jeden z największych pracodawców w Polsce. Osobom otwartym na nowoczesne technologie firma oferuje szerokie możliwości rozwoju kariery zawodowej w międzynarodowej strukturze organizacyjnej. W roku 2014 T-Mobile Polska wspólnie z Alior Bankiem wprowadził na rynek usługi bankowe. W tym samym roku firma połączyła swoje siły z firmą GTS Polska, oferującą usługi ICT w rynku biznesowym.

T-Mobile Polska zapewnia swoim pracownikom komfortowe warunki pracy oraz świetną, zespołową atmosferę. Pracownicy rozwijają się poprzez ambitne projekty realizowane w firmie oraz działania rozwojowe doskonalące wiedzę oraz umiejętności.

Firma zatrudnia około 4400 osób, stosując najlepsze światowe praktyki w zakresie zarządzania personelem. Dzięki temu w 2016 roku po raz 7 z rzędu firma została uhonorowana tytułem Top Employer - to potwierdza, że jest cenionym pracodawcą w całej Polsce. T-Mobile robi wszystko, aby pracownicy czuli się komfortowo w swojej pracy, m.in. oferuje pracownikom bogaty pakiet benefitów.

T-Mobile sponsoruje różnorodne wydarzenia takie jak: T-Mobile Nowe Horyzonty, Electronic Beats Festival, T-Mobile Stats. Wspiera i dofinansowuje projekty akcji wolontariackich, których pomysłodawcami są pracownicy – dotychczas zrealizowano kilkadziesiąt projektów w ramach wolontariatu pracowniczego.

T-Mobile wierzy w odpowiedzialny biznes. W 2013 r zainicjował jedną z najbardziej popularnych akcji społecznych w Polsce: Pomoc Mierzoną Kilometrami, której celem jest wsparcie dzieci niepełnosprawnych ruchowo. W projekt zaangażowali się pracownicy T-Mobile, a także wiele znanych i lubianych osobistości ze świata sportu i kultury oraz setki tysięcy ludzi, dla których ważna jest pomoc innym.

Nowe OpinieDodaj

4.2

Jak widać moja opinia jest bardzo pozytywna

2017-03-27
Konsultantka
Punkty, które się tu pojawiły dobitnie pokazują, że lubiłam pracować dla T-Mobile. Pasowało mi prawie wszystko od atmosfery i ludzi przez wynagrodzenia i możliwości aż po godziny pracy (bardzo biurowe). Pracy nigdy nie brakowało szybciej można by było powiedzieć, że było jej za dużo. Trzeba chcieć pracować i będzie się zadowolonym
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Konsultant ds. Sprzedaży i Budowania Relacji (Praca)

2017-03-15
Branża: SprzedażMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz