Suedzucker Polska

Przemysł / Produkcja

O Suedzucker Polska

Südzucker Polska S.A. stanowi część Grupy Südzucker - największego europejskiego producenta cukru. W Polsce firma działa od 15 lat, obecnie w ramach 5 cukrowni, wytwarzając "Cukier Królewski".

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Wyjątkowo spokojna praca

anonimowo
Ot taka praca dla ludzi szukających jak największego spokoju żeby nie było stresu żeby było stabilnie itepe. O i to się da tu załatwić ;)

Wynagrodzenia jak proponowali to porządne do tego socjal z pakietem medycznym i stabilizacja. Nie dało się rozwijać co było największym minusem tej pracy. Zwyczajnie jak się weszło na dane stanowisko to się tak zostawało. Bez szans na jakieś zmiany albo na awans. Szkolenia jak się pojawiały to dla osób ze sprzedaży i innych tam z zakupów, ale dla nikogo innego nie było.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Ślusarz-Tokarz (Praca)

Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Ślusarz-Tokarz i wysłałem do nich swoje CV. Zadzwonili jeszcze tego samego dnia i umówiliśmy się na rozmowę. Spotkanie było w zakładzie i minęło szybko. Pytali mnie o wykształcenie, doświadczenie na produkcji i w pracach ślusarskich, czy znam rysunek techniczny, czy pasuje mi praca w systemie zmianowym, o umiejętności pracy w zespole, samodzielność, zdolności manualne. Przedstawili mi dokładnie moje obowiązki na stanowisku i w sumie to tyle. Bardzo “ludzcy” rekruterzy i przyjemna atmosfera, wszystko poszło dobrze.