MGGP

3.5Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O MGGP

MGGP S.A. stanowi dominującą część Grupy Kapitałowej MGGP. Przedsiębiorstwo istniejące od 1998 roku zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług inżynieryjnych, architektonicznych, a także geoinformacyjnych. Firma przyczyniła się do budowy i modernizacji setek kilometrów dróg, kolei oraz sieci kanalizacyjnych.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Firma z tych przeciętnych

2016-10-25
anonimowo
Firma należy do tych przeciętnych jak się tak podsumuje wszystkie wady i zalety. Nie mogę powiedzieć, że bardzo mi się nie podobało w końcu pracowałem tam prawie rok. Lepiej być mogło na przykład z wynagrodzeniami, z ilością szkoleń i elementami socjalnymi. Jeśli się dostało umowę o pracę ( nie wszyscy ją mieli) to było stabilnie. W całej firmie panowała pozytywna atmosfera mimo wszystko. Tylko ciągle było za dużo stresu, bo terminy goniły a nie było szans żeby się wyrobić. Na szczęście trafiały się fajne projekty do zrobienia to można było później się pochwalić na rozmowach kwalifikacyjnych do kolejnej pracy.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Handlowiec (Praca)

2016-02-25
Branża: SprzedażMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 4.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz