MGGP

Inżynieria / Konstrukcje, Nieruchomości / Budownictwo, Architektura

O MGGP

MGGP S.A. stanowi dominującą część Grupy Kapitałowej MGGP. Przedsiębiorstwo istniejące od 1998 roku zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług inżynieryjnych, architektonicznych, a także geoinformacyjnych. Firma przyczyniła się do budowy i modernizacji setek kilometrów dróg, kolei oraz sieci kanalizacyjnych.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Firma z tych przeciętnych

anonimowo
Firma należy do tych przeciętnych jak się tak podsumuje wszystkie wady i zalety. Nie mogę powiedzieć, że bardzo mi się nie podobało w końcu pracowałem tam prawie rok. Lepiej być mogło na przykład z wynagrodzeniami, z ilością szkoleń i elementami socjalnymi. Jeśli się dostało umowę o pracę ( nie wszyscy ją mieli) to było stabilnie. W całej firmie panowała pozytywna atmosfera mimo wszystko. Tylko ciągle było za dużo stresu, bo terminy goniły a nie było szans żeby się wyrobić. Na szczęście trafiały się fajne projekty do zrobienia to można było później się pochwalić na rozmowach kwalifikacyjnych do kolejnej pracy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Handlowiec (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 4.2015
  Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania, Sukcesy i Porażki
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Kilka etapów bardzo profesjonalnej rekrutacji - tak mogę podsumować swoje doświadczenie rekrutacyjne z Alfa-Elektro. Jeśli tak profesjonalnie podchodzą do kwestii zatrudnienia to już mi się u nich podoba.

  Przeszedłem przez wywiad telefoniczny, rozmowę z kobietą z działu HR oraz z dwoma dyrektorami (handlowym oraz filii). Wszyscy po kolei zadawali - wydaje mi się - pytania adekwatne do stanowiska i do oczekiwań z ogłoszenia. Najwięcej jak to zawsze bywa chcieli wiedzieć o moim doświadczeniu - ten temat przewijał się na wszystkich etapach. Podobnie było z pytaniami o wiedzę na temat handlu, największe sukcesy oraz zainteresowania. Moim zdaniem nie ma powodu do obaw. Największy atut tej rekrutacji - informowanie po każdej części co się dzieje dalej - rzadkie i warte docenienia.