STX Next

Nowe technologie / IT

O STX Next

STX Next jest jedną z największych firm typu Software House w Europie. Zatrudnia ponad 100 programistów języka Python w 3 miastach w Polsce: w Poznaniu, we Wrocławiu i w Pile. Firma Zajmuje się także tworzeniem aplikacji mobilnych oraz projektów w zakresie JS.

Zespół programistów uzupełniają: testerzy, UX designerzy oraz ludzie wspierający procesy i rozwój organizacji.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dla samych tych pieniędzy warto

anonimowo
Warto żeby nie było nie tylko dla kasy, ale nie ma co ukrywać kasa jest extra. Na to zawsze się patrzy w pierwszej kolejności. Inne zalety pracy w STXie - super godziny pracy, pełna elastyczności, super atmosfera i ludzie, pakiet socjalny, rodzaje projektów, wygodne zasady współpracy bo B2B.

Co do poprawki - rozwój, rozwój i raz jeszcze rozwój. Dajcie więcej możliwości ludziom to będzie jeszcze lepiej i wszyscy będą bardziej zadowoleni. Chociaż i tak byli a ja razem z nimi. Fajne wspomnienia!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Junior Python Developer (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: PiłaTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Oferta z STX Next była kusząca, przynajmniej wg tego co napisali w ogłoszeniu. Dlatego postanowiłem do nich zaaplikować, zresztą przymierzałem się do zmiany pracy już wcześniej.

Miałem okazję wziąć udział w dwóch rozmowach - jednej techniczno-testowej a drugiej takiej sprawdzającej miękkie umiejętności. Nie wiem po co ta druga, ale widocznie taki mają sposób rekrutacji. Na pierwszej pytali mnie o doświadczenie i wiedzę tak już konkretnie. Do tego dostałem testy do zrobienia na miejscu, nic jakiegoś bardzo trudnego. Np. chcieli wiedzieć też czy potrafię testować to, co napiszę itp.

Ta druga rozmowa to były luźne pytania w stylu czy wolę pracować pojedynczo czy w grupie, jaką mam motywację do pracy u nich, czemu wybrałem taki zawód itp.