StepStone Services

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O StepStone Services

StepStone to IT Development Center - zajmuje się zarówno tworzeniem nowoczesnego oprogramowania, jak i udzielaniem wsparcia technicznego. Firma powstała w 1996 roku. Obecnie jest częścią Axel Springer Online Media Division, posiada oddziały w Niemczech, Francji, Belgii, Wielkiej Brytanii, Austrii, Luksemburgu i we Włoszech. Zatrudnia około 960 pracowników.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Korporacyjne biuro w centrum Mokotowa

2016-05-08
anonimowo
Może tytuł opinii nie brzmi zbytnio zachęcająco, ale jak się popatrzy na moją punktową opinię jest już lepiej ;) Biuro jest w centrum warszawskiego Mokotowa co na pewno wpływa na czas dojazdu i jakość dojazdu do pracy. To na pewno duży minus. Do tego każdy ma wliczony w czas pracy 30 minut przerwy na obiad, więc w zasadzie pracuje się nie 8 a 8 i pół godziny. To dla mnie osobiście były największe techniczne minusy tej pracy.

Pozytywne sprawy to wynagrodzenie, dużo benefitów dodatkowych, zarządzanie, atmosfera, samo biuro, szkolenia i świetni ludzie. W zasadzie to co najważniejsze dla pracownika to było na plus.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz