Altkom

Nowe technologie / IT, Szkolenia / Edukacja

O Altkom

Altkom to działająca od ponad 25 lat polska spółka odpowiedzialna za edukację informatyczną i biznesową przedsiębiorstw, a także za produkcję i dostarczanie rozwiązań IT dla klientów biznesowych.

Działalność Grupy Altkom skupia się na trzech pionach: Edukacji, Software & Consulting oraz Integrity Solutions. Firma oferuje kompleksowe usługi, które sprostają nawet najbardziej złożonym oczekiwaniom.

Obecnie firma zatrudnia kilkuset wykwalifikowanych pracowników w ośmiu lokalizacjach na terenie Polski: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Gdyni, Łodzi i Lublinie.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca na miejscu = praca typowo żeby zdobyć doświadczenie

anonimowo
Napisałam w temacie, że to praca do zdobycia doświadczenia i w 100% tak uważam. Można się podszkolić korzystać z materiałów itp. a później znaleźć większą stabilizację i lepsze pieniądze. Ja pracowałam w biurze.

Na przykład godziny pracy miałam świetne, atmosfera tam bardzo zachęcała do pracy, doświadczenie łapało się na różnych polach i nie było problemów z dojazdami. To mi bardzo odpowiadało.

Gorzej wypadały kwestie finansowe i stabilności ze względu na rodzaj umów. Brakowało również socjalu chociaż na podstawowym poziomie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Telehandlowiec (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2016
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Inne, Sukcesy i Porażki
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Inne
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie, Inne
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Szybka rozmowa z HR a na drugą... już się nie dostałem. Nie wiem co im się tam nie spodobało. Wydawało mi się, że spoko poszło. Mam doświadczenie w sprzedaży i w obsłudze klienta to liczyłem, że ta rekrutacja będzie formalnością. No nic...

  Dostają ode mnie pozytywną ocenę bo by było nie fair im dać negatywną. Nie ma za co no chyba tylko za to, że mnie nie przyjęli ale bez przesady. Przecież rozmowa była ok. Wyjaśnili jak praca ma wyglądać jak pracują i co mogą zaoferować. Popytali się o doświadczenie, oczekiwania, okres wypowiedzenia. Niby przebiegało to normalnie dlatego do rozmowy nie mam uwag.

  Najnowsze oferty pracy