Starbucks

3.7Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Starbucks

Starbucks to największa na świecie sieć kawiarni - obecnie posiadają prawie 24 tysiące lokali w 67 krajach. Najwięcej, bo ponad 13 tysięcy, znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Polski oddział powstał w 2009 roku i liczy 43 placówki.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Niezapomniana atmosfera

2016-12-04
anonimowo
Przez okres studiów pracowałam w bardzo różnych miejscach. W jednych dłużej w drugich krócej w zależności od sytuacji. W Starbucksie dłużej :) To było miejsce z najlepszą atmosferą na jaką trafiłam. Gdyby proponowali lepsze zarobki chętniej zostałabym na dużo dłużej niż te kilka miesięcy. Szczególnie, że każdy miał deputat kawowy do wykorzystania a ja nie potrafię żyć bez kawy ;) Jak to prawdziwy student chodziłam wiecznie niewyspana więc kawa była wyższą koniecznością ;)

Jak dostawaliśmy napiwki to potem wszystko było sprawiedliwie rozdzielane więc to doliczało się do podstawowej pensji. Każdy zanim przyjdzie tu do pracy powinien się przygotować, że klienci czasem okazywali się nieznośni, ale z doświadczenia wiem,że to standard.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Kierownik zmiany (Praca)

2017-04-03
Branża: Turystyka / Gastronomia / HotelarstwoMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz