Sphinx

Turystyka / Gastronomia / Hotelarstwo

O Sphinx

Sphinx to sieć restauracji należących do Sfinks Polska S.A. - spółka zarządza także restauracjami WOOK i Chłopskie Jadło. Od 2006 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Sphinx istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat, działając w ramach dwóch modeli, franczyzowego i operatorskiego.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna studencka praca.

Kelner
Fajna praca gdzie pełno jest studentów. U nas nie było jednej osoby, która by nie studiowała. Przez to czasem nam się robiło zamieszanie przy grafiku jak ileś osób miało w dany weekend zjazd. Zawsze jakoś się dawało rozwiązać taką akcję na szczęście.

Tam u nas to w ogóle była ekstra atmosfera. Sami fajni kolesie szef tak samo dogadany jak coś się działo to rozumiał i normalnie się zachowywał. Dobrze to wspominam zawsze się coś działo nie było kiedy się nudzić. Tylko płace słabe, ale nie można mieć wszystkiego.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Kelner (Praca)

Branża: Turystyka / Gastronomia / HotelarstwoMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Inne
Ogólny komentarz

Można powiedzieć, że ta rozmowa służyła wymianie informacji między oboma stronami. Ja się dowiedziałem wg jakiego grafika pracują, jakie mają stawki, jakie oczekiwania.

Kierownik się ode mnie dowiedział gdzie wcześniej pracowałem, ile to trwało, dlaczego chcę tu pracować, jakie mam doświadczenie z pracy z klientami, że mam książeczkę sanepidowską, że potrzebuje tej pracy.

Rozmowa ok nie trzeba nie wiadomo jak długo rozmawiać żeby kogoś zrekrutować. Na to wyszło