Spedimex

Transport / Logistyka

O Spedimex

Jesteśmy polskim operatorem logistycznym, świadczącym kompleksowe usługi spedycyjno-logistyczne na terenie Polski i Europy. Naszymi klientami są czołowe firmy z branży tekstylnej, artykułów sportowych, FMCG. Firma powstała w 1993 roku i od tego czasu intensywnie się rozwija. Od 24 lat zespół pracowników Spedimex realizuje złożone projekty logistyczne. Obecnie firma zatrudnia blisko 800 wysokiej klasy specjalistów, którzy pracują na zróżnicowanych stanowiskach biurowych i operacyjnych. W 2011 roku firma została wyróżniona za największy wzrost pozycji rynkowej, w 2012 roku za konsekwentne umacnianie pozycji rynkowej, a w 2014 zyskała zaszczytny tytuł Solidnego Pracodawcy Dekady.


POZNAJ NAS, SPRAWDŻ KOGO POSZUKUJEMY, APLIKUJ!!!

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca dla nastawionych na rozwój

anonimowo
Jedna z ciekawszych firm, w jakich pracowałem. Warunki są dobre, wynagrodzenie terminowo, choć by mogło być wyższe. Poza tym ludzie też w porządku, szefowie to też normalni ludzie :D więc wszystko tam w miarę dobrze funkcjonowało.

Sporo się można nauczyć, jak się tam pracuje, więc polecam wszystkim, którzy są nastawieni na rozwój - nauczą się przydatnych rzeczy i procedur, mogą awansować.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance