SouthWestern Business Process Services Poland

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O SouthWestern Business Process Services Poland

SouthWestern is headquartered in Cork, Ireland, with operation centres in Cork (Clonakilty and Little Island), Lodz, Poland and Milton Keynes, England. We specialise in front and back-office processing for the Government and the private sector. Our service offerings are based around four pillars of Customer Relationship Management, Finance & HR, Public Sector and Financial Services to blue chip public and private sector clients.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Średnia praca na początek może być

2016-05-29
anonimowo
Wszystko wygląda niby fajnie, bo międzynarodowa firma z międzynarodową atmosferą, ale... zupełnie polskimi płacami. Czyli totalnie nieadekwatnie do realiów. Na podwyżkę szans brak, na większy rozwój to samo. Więc tylko żeby zdobyć doświadczenie na początek. Trzeba im przyznać, że czas pracy jest elastyczny i nigdy nie pracuje się dodatkowo w domu, po godzinach ani nic podobnego. Dostaje się kartę lunchową, sportową, prywatną opiekę medyczną i dwa razy do roku robią integratki dla pracowników. Fajna atmosfera i fajni ludzie, ale to nie jest firma na dłuższą współpracę.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz