Soloplan

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Soloplan

Firma Soloplan to producent oprogramowania logistycznego. Jesteśmy średniej wielkości rodzinną firmą z siedzibą w Kempten. Obecnie Soloplan zatrudnia 120 pracowników w Niemczech, a także we Francji i Polsce. Nasi pracownicy gwarantują zarówno doskonałą jakość oprogramowania, jak i wysoką jakość świadczonych usług.


W Polsce firma Soloplan działa już od roku 2005. Z oddziału w Katowicach koordynowana jest sprzedaż i serwis na całą Polskę.


To dlatego ponad 850 aktywnych klientów może oczekiwać:  • Jakości na najwyższym poziomie potwierdzonej wieloletnim doświadczeniem, zebranym podczas wielu różnorodnych projektów informatycznych;

  • Koncentracji na kluczowych kompetencjach – logistyce i planowaniu transportu jako Państwa partner przy planowaniu transportu, zarządzaniu flotą, procesami realizacji przesyłek i komunikacji flotowej;

  • Kompleksowej obsługi klienta – spełniając najwyższe standardy, dzięki szerokiej gamie usług, w tym doradztwie, sprzedaży, programowania i wsparcia technicznego, które oferuje firma Soloplan.


Oferujemy Państwu całą gamę produktów CarLo, uniwersalne i elastyczne oprogramowanie dostosowane do różnorodnych zadań – od zarządzania procesami transportowo-spedycyjnymi po planowanie tras.


Filozofia ta gwarantuje optymalne dostosowanie naszych produktów do potrzeb Klientów, co z kolei redukuje czas potrzebny na ewentualne zmiany w oprogramowaniu. Wspólna baza danych dla wszystkich programów od lidera rynku – firmy Oracle, gwarantuje dodatkową synergię całego systemu. W porozumieniu ze wszystkimi uczestnikami projektu najpierw powstaje jego dokładny plan. Dzięki niemu uzyskujemy pełną przejrzystość zarówno co do czasu, jak i finansowania przedsięwzięcia. Planowa realizacja poszczególnych etapów projektu jest gwarancją zakończonej sukcesem instalacji oprogramowania CarLo.Uniwersalne oprogramowanie do zarządzania procesami transportowo-spedycyjnymi i planowania tras.Efektywne oprogramowanie do zarządzania flotą pojazdów oraz szczegółowego rozliczania kosztów.
Zintegrowane oprogramowanie do optymalnego zarządzania procesami magazynowymi.
Prosty krok do telematyki oraz zarządzania zleceniami.
Elektroniczny system zarządzania dokumentami – dla uporządkowanej i łatwej archiwizacji.
Uniwersalny program do planowania tras i przeliczania kosztów myta.
Internetowa platforma logistyczna dla spedycji i firm transportowych.
Wystawianie zleceń i śledzenie przesyłek online – 24 godziny na dobę.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Praca jak każda inna

2015-12-21
Telemarketer
W Soloplanie jest przeciętnie. Bardzo średnia podstawa, ale w sumie w porządku system premiowy. Kasę dostaje się od każdego umówionego spotkania. Czas pracy elastyczny, można sobie dostosować do innych zajęć, dlatego to robota głównie dla studentów.

Koniecznie trzeba sobie dobrze radzić z językiem, inaczej zginie się w przedbiegach. Jeśli chodzi o mnie, uważam, że atmosfera była bardzo ok. Szukałam innego miejsca głównie ze względu na pieniądze, bo wolałam mieć lepszą podstawę i tym samym wiedzieć, ile mniej więcej zarobię. Tutaj wszystko zależało od miesiąca. Raz było w miarę, raz bardzo średnio.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Pracownik działu serwisowego (Praca)

2016-09-03
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 7.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz