SolDevelo

Nowe technologie / IT

O SolDevelo

SolDevelo Sp. z o.o. świadczy usługi związane z outsourcingiem IT, a także tworzy nowoczesne oprogramowanie dla swoich klientów. Do tej pory przedsiębiorstwo pracowało m.in. dla takich firm jak Alior Bank, Marcopol, VillageReach, Good World Solutions i TaroWorks. SolDevelo działa na rynku od 2009 roku.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Na początek nieźle

Młodszy tester oprogramowania
Pracuję dla SolDevelo od niedawna, to moja pierwsza praca po studiach. Nie płacą mi za dużo, ale jak na pierwszą pracę to w sumie norma. Gdybym jednak był trochę starszy, nie zostałbym tu. Jest to dobre miejsce żeby zdobyć doświadczenie i uczyć się od reszty. Firma oferuje nam bardzo dużo benefitów np. bony na książki, fajna sprawa, bo inni zazwyczaj ograniczają się tylko do multisporta. Tu natomiast jest tego sporo. Zespół tworzą pozytywnie zakręceni ludzie i pracuje się fajnie. Póki co jest nieźle, ale dobrze byłoby zarabiać więcej.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista Helpdesk (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: Stryków k. ŁodziTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej testowali znajomość i angielskiego i niemieckiego. Samo ogłoszenie z tego co kojarzę to niewiele wyjaśniało. Chcieli tylko kogoś z tymi dwoma językami kto jest komunikatywny i cokolwiek ogarnia z komputerami. Dopiero na rozmowie wyjaśniają o co dokładnie chodzi na czym ma polegać praca. Tym samym też kogo szukają

Ja nie miałem dużego doświadczenia w pracy tego typu, ale znałem te języki. Ta rozmowa z osobą z HR była spoko. Taka dosyć na luzie. Mnie rozmowa po angielsku nie stresuje. Z pytań to niedużo pamiętam tylko o tym doświadczeniu, kiedy mogę zacząć i czym się interesuje.