Simon-Kucher & Partners

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Simon-Kucher & Partners

Simon-Kucher & Partners jest globalną firma konsultingową zatrudniającą 900 konsultantów w 30 biurach na całym świecie. Specjalizujemy się w pricingu, czyli zarządzaniu cenami, a także w sprzedaży, strategii i marketingu. Firma powstała w 1985 roku w Niemczech. Dzisiaj, mając ponad prawie 30 lat doświadczenia jesteśmy uznawani za światowego lidera doradztwa cenowego.

Nowe OpinieDodaj

3.6

Firma bez szału jak dla mnie

2016-04-19
anonimowo
Niby fajnie, bo można się nauczyć ciekawych rzeczy i zobaczyć w praktyce jak się pracuje w consultingu. Więc to tak na początek w branży może się komuś podobać. Mi niekoniecznie, bo mało płacą bardzo dużo wymagają, jest stresująco i trzeba czasami zostawać po godzinach. Ta praca nie była dla mnie to na pewno.

Nie będę odradzać nikomu, bo może się znajdzie ktoś komu to będzie pasowało właśnie przynajmniej na początek. Żeby nie było, że tam jest tak tragicznie to pochwalę atmosferę - fajna i ludzie też w dodatku można się od nich uczyć, bo są bardzo ogarnięci w większości.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz