Signal Iduna

Ubezpieczenia

O Signal Iduna

Grupa SIGNAL IDUNA to jeden z liderów branży finansowo-ubezpieczeniowej na niemieckim rynku. Świadczeniem usług finansowych firma zajmuje się już od ponad 100, obsługując zarówno klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.

Firma oferuje usługi ubezpieczeniowe, bankowe oraz dodatkowe, takie jak assistance. Obecnie na Grupę składa się 16 towarzystw ubezpieczeniowych i 4 spółki finansowe w Niemczech.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Świetni ludzie!

Anonimowo
Z pracy w Signal Iduna dobrze wspominam przede wszystkim super zespół i atmosferę, jaka panowała w pracy każdego dnia. Naprawdę miło było pracować z tak świetnymi ludźmi. Godziny pracy bardzo mi pasowały, mogłem fajnie zaplanować sobie czas. Firma oferowała mi benefity, m.in pakiet ubezpieczenia i kartę Multisport. Praca pasowała mi też bardzo jeśli chodzi o lokalizację. Gorzej wypadało wynagrodzenie i możliwości rozwoju. Kadra kierownicza powinna zwrócić na to większą uwagę i zacząć o to dbać, żeby nie marnować potencjału, który jest w tej firmie. A jest i to niemały.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Konsultant (Praca)

  Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 3.2018
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Inne
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Rozmowa o pracę w Signal Iduna była przeciętna z przewagą na plus. Wysłałem CV na stanowisko konsultanta w call center. Czekała mnie rozmowa w firmie po zaproszeniu telefonicznym. Na miejscu przedstawiono mi krótko, czym zajmuje się firma. Później pani z rekrutacji pytała mnie o dość typowe rzeczy - wykształcenie, doświadczenie w pracy z klientem, moje oczekiwania wobec tej pracy. Była też krótka symulacja sprzedaży między mną a rekruterką. Dostałem kilka informacji i to tyle. Ogólne rozmowę oceniam, jak już pisałem, przeciętnie. Rozmowa jakich wiele.