Siemens Sp. z o.o.

Inżynieria / Konstrukcje, Przemysł / Produkcja, Energetyka / Surowce, Instalacja / Utrzymanie / Serwis

O Siemens Sp. z o.o.

Jesteśmy międzynarodowym koncernem obecnym w Polsce od ponad 130 lat. Nasze produkty oraz technologie można znaleźć w obszarze energetyki, przemysłu oraz infrastruktury miast. Uzupełnieniem oferty Siemensa są technologie i produkty wykorzystywane w diagnostyce medycznej. Nasza firma oferuje polskim klientom kompetentne wsparcie na każdym etapie działania: od projektowania, poprzez rozwój i produkcję, po kompleksowe dostawy i serwis.


Liczba pracowników w Siemens Sp. z o.o.: 890

Liczba pracowników w Grupie Siemensa w Polsce: 1364

Liczba pracowników w Siemensie na świecie: ok. 351 000 w ponad 200 krajach.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Taką markę chce się mieć w CV

anonimowo
Ja jak się dowiedziałem, że mnie przyjmują to tak do tego podchodziłem. W praktyce praca w Siemensie okazała się wymagająca i angażująca, ale warta tego wszystkiego. Za takie pieniądze to nadgodziny mi tak bardzo nie przeszkadzały.

Pomijając już te super pieniądze to do pozytywnych rzeczy dochodzi bogaty pakiet benefitów, elastyczny czas pracy, miła całkiem koleżeńska atmosfera, szkolenia pracownicze i nauka od innych kolegów z pracy.

Stresu i korporacyjności nie ma się co czepiać przy takich firmach to najbardziej standardowy standard. Albo to akceptujesz albo szukaj innej pracy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wyjazdy integracyjne
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie posiłków

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Marketingu (Praca)

Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 9.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Byłam niestety tylko na wstępnej, a raczej pierwszej rozmowie stąd wielkiej wiedzy na temat ich sposobów rekrutacji nie mam, ale może ktoś skorzysta z tego mojego małego doświadczenia.

Ta wstępna rozmowa wyglądała w ten sposób, że zadzwonili do mnie po tym jak znalazłam ogłoszenie na ich stronie internetowej i złożyłam aplikację. Zaprosili mnie na spotkanie u nich w firmie. Bardzo byłam ciekawa tej rozmowy, bo jeszcze na spotkaniu w takiej korporacji to nie byłam. Rozmowa niczym nie różniła się od innych rozmów rekrutacyjnych. Podczas rozmowy sprawdzili znajomość angielskiego i ja odpowiadałam na wiele pytań. Niektóre co zapamiętałam, to podaje: doświadczenie zawodowe, motywacja do pracy w takiej firmie, prawo jazdy, umiejętność pisania tekstów, znajomość Office'a, dyspozycyjność, wynagrodzenie, oczekiwania i okres rozpoczęcia pracy.