Selvita

Badania i Rozwój, Farmaceutyka / Medycyna

O Selvita

Selvita jest największą w regionie Europy Środkowo-Wschodniej innowacyjną firmą biotechnologiczną, założoną w 2007 roku w Krakowie.


Działalność Selvity dzieli się na dwa segmenty – innowacyjny i usługowy. W ramach pierwszego z nich Selvita poszukuje nowych, oryginalnych leków, przede wszystkich w obszarze onkologicznym. W tym zakresie współpracuje również z renomowanymi firmami farmaceutycznymi z Europy Zachodniej oraz Stanów Zjednoczonych. W ramach segmentu usługowego, Selvita współpracuje m.in. z siedmioma z dziesięciu największych koncernów farmaceutycznych na świecie, dostarczając kompleksowych rozwiązań z zakresu chemii, biotechnologii oraz bioinformatyki, umożliwiających obniżenie kosztów wprowadzania innowacyjnych produktów na rynek.


Od grudnia 2014 roku Selvita jest Spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.


Strategia Selvity ma na celu:  • Stałe rozbudowywanie i zarządzanie portfelem innowacyjnych projektów badawczych w celu dywersyfikacji ryzyka powodzenia projektów i osiągnięcia stabilnych zysków,

  • Stabilny wzrost przychodów i zysków z działalności usługowej na rzecz koncernów farmaceutycznych, biotechnologicznych oraz innych jednostek badawczo-rozwojowych,

  • Stałe poszerzanie współpracy z firmami z sektora chemicznego i agrochemicznego.


Selvita jest również właścicielem krakowskiej firmy BioCentrum wykonującej usługi w zakresie badań przedklinicznych, chemii białek i krystalografii (www.biocentrum.com.pl).

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Warunki pracy na najwyższym poziomie

Anonimowo
Skończyłem biotechnologię i praca w branży Life Science była moim marzeniem. Zaczynając pracę w Selvicie nie wiedziałem czego się spodziewać, ale zdecydowanie się nie zawiodłem. Praca jest z pewnością wymagająca, ciągle uczymy się w niej czegoś nowego, ale jest to z mojej perspektywy ogromny plus. Trzeba jedynie umieć dość szybko przyswajać nową wiedzę. Możliwości rozwoju są bardzo duże i warto z nich skorzystać. Pomimo dużej intensywności pracy, atmosfera jest świetna. Zawdzięcza się to świetnemu zespołowi. Pracuje tu wiele doświadczonych osób, od których można się dodatkowo wiele nauczyć. Stanowiska pracy są wyposażone w wysokiej klasy nowoczesny sprzęt, także warunki pracy są świetne.
Firma oferuje pracownikom prywatną opieke medyczną, dofinansowanie kart multisport, posiłków, a dla rodziców przedszkola na terenie placówki. Z tego co wiem to dla najlepszych pracowników istnieje też program akcjonariatu.
Zbierając to wszystko w całość widać, że firma dba o swoich pracowników i o ich rozwój. Jedynym mankamentem są pensje, które są nie do końca adekwatne do zaangażowania pracowników, więc nad poprawą tego aspektu firma powinna się zastanowić. Poza tym drobnym minusem poleciłbym pracę tu każdemu, kto jest fascynatem tej branży.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Dofinansowanie posiłków

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Biotechnolog (Praca)

Branża: Farmaceutyka / MedycynaMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
O Tobie
O Tobie:Sukcesy i Porażki
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rozmowa trzyetapowa. Pierwszy etap to telekonferencja. Padają tam wszystkie "rekrutacyjne" pytania: wykształcenie, doświadczenie, projekty, certyfikaty, języki, kursy... Wszystko, o co tylko można zapytać. Rozmowa sama w sobie bardzo formalna, ale trudno oczekiwać czegoś innego po takiej formie kontaktu.

Drugi etap już w siedzibie firmy. Spotkanie z 3 panami, którzy właściwie ponowili pytania, które padły przez telefon. Omówiliśmy te kwestie trochę szerzej. Dodatkowo podałem swoje oczekiwania finansowe. Było też kilka pytań po angielsku - ale to już na tematy ogólne.

Po tej rozmowie był jeszcze test z wiedzy (o ile się cokolwiek pamięta ze studiów, to nie będzie problemu, pytania dotyczyły zagadnień z mojej dziedziny, nie były specjalnie trudne, raczej ogólne). Całość trwała 2h i nieźle mnie wymęczyli.