Selvita

Badania i Rozwój, Farmaceutyka / Medycyna

O Selvita

Selvita jest największą w regionie Europy Środkowo-Wschodniej innowacyjną firmą biotechnologiczną, założoną w 2007 roku w Krakowie.


Działalność Selvity dzieli się na dwa segmenty – innowacyjny i usługowy. W ramach pierwszego z nich Selvita poszukuje nowych, oryginalnych leków, przede wszystkich w obszarze onkologicznym. W tym zakresie współpracuje również z renomowanymi firmami farmaceutycznymi z Europy Zachodniej oraz Stanów Zjednoczonych. W ramach segmentu usługowego, Selvita współpracuje m.in. z siedmioma z dziesięciu największych koncernów farmaceutycznych na świecie, dostarczając kompleksowych rozwiązań z zakresu chemii, biotechnologii oraz bioinformatyki, umożliwiających obniżenie kosztów wprowadzania innowacyjnych produktów na rynek.


Od grudnia 2014 roku Selvita jest Spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.


Strategia Selvity ma na celu: • Stałe rozbudowywanie i zarządzanie portfelem innowacyjnych projektów badawczych w celu dywersyfikacji ryzyka powodzenia projektów i osiągnięcia stabilnych zysków,

 • Stabilny wzrost przychodów i zysków z działalności usługowej na rzecz koncernów farmaceutycznych, biotechnologicznych oraz innych jednostek badawczo-rozwojowych,

 • Stałe poszerzanie współpracy z firmami z sektora chemicznego i agrochemicznego.


Selvita jest również właścicielem krakowskiej firmy BioCentrum wykonującej usługi w zakresie badań przedklinicznych, chemii białek i krystalografii (www.biocentrum.com.pl).

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

I tak wychodzi na plus

2016-03-04
anonimowo
Plusy:
- Przyjazna atmosfera
- Dobry sprzęt
- Fajni ludzie
- Dobre pieniądze
- Benefity
- Możliwość awansu

Minusy:
- Stres
- Odpowiedzialność
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Biotechnolog (Praca)

  2016-02-22
  Branża: Farmaceutyka / MedycynaMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 1.2016
  Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
  O Tobie
  O Tobie:Sukcesy i Porażki
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Rozmowa trzyetapowa. Pierwszy etap to telekonferencja. Padają tam wszystkie "rekrutacyjne" pytania: wykształcenie, doświadczenie, projekty, certyfikaty, języki, kursy... Wszystko, o co tylko można zapytać. Rozmowa sama w sobie bardzo formalna, ale trudno oczekiwać czegoś innego po takiej formie kontaktu.

  Drugi etap już w siedzibie firmy. Spotkanie z 3 panami, którzy właściwie ponowili pytania, które padły przez telefon. Omówiliśmy te kwestie trochę szerzej. Dodatkowo podałem swoje oczekiwania finansowe. Było też kilka pytań po angielsku - ale to już na tematy ogólne.

  Po tej rozmowie był jeszcze test z wiedzy (o ile się cokolwiek pamięta ze studiów, to nie będzie problemu, pytania dotyczyły zagadnień z mojej dziedziny, nie były specjalnie trudne, raczej ogólne). Całość trwała 2h i nieźle mnie wymęczyli.