SAS Institute

4.2Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O SAS Institute

SAS Institute to jedna z największych globalnych firm produkujących rozwiązania software'owe dla przedsiębiorstw. Zajmują się głównie tworzeniem programów z dziedziny analityki biznesowej. SAS powstał w 1976 roku w Stanach Zjednoczonych, a w Polsce pojawił się 1992 roku w Warszawie. Od kilku lat w kraju dostępne jest także centrum szkoleniowo-konferencyjne SAS Innovation Hub.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Przyjemne miejsce z wieloma atutami

2017-03-25
anonimowo
Te atuty to między innymi cała masa benefitów pozapłacowych dla każdego, bardzo pozytywna atmosfera którą czuć w całej firmie bardzo duże możliwości rozwojowe zarówno jeżeli chodzi o szkolenia jak i o zdobywanie doświadczenia w pracy na konkretnym stanowisku i oczywiście bardzo dobre wynagrodzenia, które motywują do intensywniejszej pracy.

Negatywna strona pracy to stres, którego jakby się chciało da się teoretycznie uniknąć albo nad nim zapanować. Przy takiej ilości atutów sam stres wydaje się małym minusem.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz