Samsung Electronics Poland Manufacturing

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Samsung Electronics Poland Manufacturing

Sektor AGD to jedna z kluczowych kategorii w strategii rozwoju firmy Samsung w Europie. Samsung Electronics Poland Manufacturing we Wronkach to najważniejsze, najnowocześniejsze polskie i europejskie centrum produkcyjne firmy Samsung. Fabryka posiada jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych pralek i lodówek w branży. Proces jest w pełni zautomatyzowany. Wszystkie komponenty i podzespoły są wytwarzane na miejscu. Skraca to cykl produkcyjny, a przez to pozwala dostarczyć produkty w krótszym czasie i po atrakcyjnych cenach. Nowoczesne urządzenia AGD firmy Samsung zapewniają nieosiągalną wcześniej wygodę, łatwość użycia i stopień organizacji. 

Nowe OpinieDodaj

4.4

Wystawiam im fajną ocenę bo taka się należy :)

2017-03-23
Praktykantka
Byłam na praktykach w Samsungu - mogę powiedzieć, że to był super spędzony czas :) Bardzo dobra inwestycja w siebie :) Konkretny rozwój umiejętności, ogromna ilość przekazanej wiedzy, nauka poprzez aktywne uczestniczenie w projektach firmy - nie dało się nudzić ani przez minutę. Codziennie ogromnie dużo się działo co mnie osobiście mocno napędza do jeszcze lepszego działania. Praktyki były płatne co jest dodatkowym bonusem :)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Praktykant w dziale Customer Service (Praktyka/Staż)

2015-07-14
Branża: Kontrola JakościMiejsce: WronkiTermin rozmowy: 6.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz