Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Samsung Electronics Poland Manufacturing

Nowe technologie / IT, Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż

O Samsung Electronics Poland Manufacturing

Sektor AGD to jedna z kluczowych kategorii w strategii rozwoju firmy Samsung w Europie. Samsung Electronics Poland Manufacturing we Wronkach to najważniejsze, najnowocześniejsze polskie i europejskie centrum produkcyjne firmy Samsung. Fabryka posiada jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych pralek i lodówek w branży. Proces jest w pełni zautomatyzowany. Wszystkie komponenty i podzespoły są wytwarzane na miejscu. Skraca to cykl produkcyjny, a przez to pozwala dostarczyć produkty w krótszym czasie i po atrakcyjnych cenach. Nowoczesne urządzenia AGD firmy Samsung zapewniają nieosiągalną wcześniej wygodę, łatwość użycia i stopień organizacji. 

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Wystawiam im fajną ocenę bo taka się należy :)

Praktykantka
Byłam na praktykach w Samsungu - mogę powiedzieć, że to był super spędzony czas :) Bardzo dobra inwestycja w siebie :) Konkretny rozwój umiejętności, ogromna ilość przekazanej wiedzy, nauka poprzez aktywne uczestniczenie w projektach firmy - nie dało się nudzić ani przez minutę. Codziennie ogromnie dużo się działo co mnie osobiście mocno napędza do jeszcze lepszego działania. Praktyki były płatne co jest dodatkowym bonusem :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Praktykant w dziale Customer Service (Praktyka/Staż)

Branża: Kontrola JakościMiejsce: WronkiTermin rozmowy: 6.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Cele życiowe, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Już w kilka dni po wysłaniu papierów odezwali się do mnie rekruterzy. Zadzwonili, bo jak powiedzieli chcieli uzyskać więcej informacji ode mnie i choć tego nie powiedzieli wprost to zgaduję, że chcieli dodatkowo upewnić się, że za dużo nie nakłamałem w CV bo już trochę doświadczenia zebrałem i naprawdę jestem dumny z mojego życiorysu.

Zadzwonili następnego dnia i umówiliśmy się na rozmowę już w siedzibie firmy. Dostałem tam do rozwiązania test z języka angielskiego i rozmawialiśmy w trójkę (dwóch rekruterów i ja) o dotychczasowym doświadczeniu, co z niego może mi się przydać w pracy na tym stanowisku na jakie aplikuję, czego oczekuję od firmy, ale także chcieli dowiedzieć się co robię w czasie wolnym i jakie mam zainteresowania. Rozmowa przebiegała w bezstresowej atmosferze.

Potem była jeszcze druga rozmowa w firmie, już z przedstawicielem działu do którego aplikowałem oraz mój przyszły bezpośredni przełożony.