RR Donnelley

Administracja biurowa

O RR Donnelley

RR Donnelley Document Solution Sp. z o.o. to istniejąca od 1864 roku międzynarodowa firma zajmująca się świadczeniem usług poligraficznych i tworzeniem rozwiązań biznesowych dedykowanych dla sektora finansowego, farmaceutycznego oraz telekomunikacyjnego. RRD jest notowana na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych. Znajduje się również na liście Fortune 500. Polski oddział przedsiębiorstwa mieści się w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo normalne i w porządku podejście do pracownika

anonimowo
To światowa korporacja a podejście do pracownika ma takie jakie powinna mieć dosłownie każda firma. Warunki zatrudnienia są takie, że można powiedzieć wymarzone. Były tam jak ja pracowałem bardzo dobre zarobki i bardzo bogaty pakiet benefitów z kafeterią, ubezpieczeniem, owocami, kartą sportową i innymi rzeczami.

Za to i za dużo fajnych szkoleń oczekują pełnego zaangażowania w pracę. To po pewnym czasie może być męczące, że tyle wymagają. To taki jeden minus, że wydaje mi się, że nie da się tak pracować przez parę lat. Pierwsze dwa lata żeby zdobyć doświadczenie będą idealne. Ta firma daje świetny start w przyszłość i pozwala rozwinąć skrzydła.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Dofinansowanie posiłków
  • Owoce i napoje w firmie
  • Ubezpieczenia na życie