Randstad

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Randstad

Randstad Polska, wchodzący w skład międzynarodowej struktury Randstad Holding nv, jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego. Oferujemy pełną gamę usług z obszaru HR - od rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych, poprzez rozwiązania wspierające zadania działów HR oraz outsourcing kadrowo-płacowy i personalny, po zaawansowane rozwiązania z zakresu rekrutacji i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych (inhouse services). Jesteśmy obecni w Polsce od 1994 r.

Działamy poprzez sieć ponad 80 biur lokalnych w głównych miastach Polski. Każdego dnia około 25 000 pracowników tymczasowych zatrudnionych przez Randstad, pracuje na rzecz prawie 1 600 firm z całej Polski. W zakresie rekrutacji stałych rocznie realizowanych jest ponad 1 100 projektów.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Na początkowy etap kariery

2017-03-31
Konsultantka
Na początkowy etap kariery to jest warta uwagi firma. Można nauczyć się przez zdobywanie doświadczenia w praktyce a przy tym jeszcze skorzystać z naprawdę przydatnych szkoleń.

Po tym jak się już ma doświadczenie przeszkadzać mogą wynagrodzenia oraz bardzo płaska struktura skutecznie uniemożliwiająca awansowanie.

Niemniej jednak firma jest bardzo dobrą trampoliną w dalszą zawodową karierę.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Kierownik finansowy (Praca)

2016-03-19
Branża: Human ResourcesMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2014
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz