Randstad

Human Resources

O Randstad

Randstad Polska, wchodzący w skład międzynarodowej struktury Randstad Holding nv, jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego. Oferujemy pełną gamę usług z obszaru HR - od rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych, poprzez rozwiązania wspierające zadania działów HR oraz outsourcing kadrowo-płacowy i personalny, po zaawansowane rozwiązania z zakresu rekrutacji i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych (inhouse services). Jesteśmy obecni w Polsce od 1994 r.


Działamy poprzez sieć ponad 80 biur lokalnych w głównych miastach Polski. Każdego dnia około 25 000 pracowników tymczasowych zatrudnionych przez Randstad, pracuje na rzecz prawie 1 600 firm z całej Polski. W zakresie rekrutacji stałych rocznie realizowanych jest ponad 1 100 projektów.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Na początkowy etap kariery

Konsultantka
Na początkowy etap kariery to jest warta uwagi firma. Można nauczyć się przez zdobywanie doświadczenia w praktyce a przy tym jeszcze skorzystać z naprawdę przydatnych szkoleń.

Po tym jak się już ma doświadczenie przeszkadzać mogą wynagrodzenia oraz bardzo płaska struktura skutecznie uniemożliwiająca awansowanie.

Niemniej jednak firma jest bardzo dobrą trampoliną w dalszą zawodową karierę.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Kierownik finansowy (Praca)

Branża: Human ResourcesMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2014
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

W mojej rekrutacji firma Randstad jedynie pośredniczyła.

Pierwsza część procesu rekrutacyjnego to kontakt mailowy: podstawowe rzeczy, typu przesłanie CV.

Druga część to wywiad telefoniczny, podczas którego opowiedziałam miłej pani o swoim doświadczeniu zawodowym, opisałam szczegółowo każde stanowisko, które miałam wypisane w CV, opowiedziałam o studiach i projektach, w jakich uczestniczyłam.

Było kilka pytań po angielsku, ale na luźne tematy typu zainteresowania, gdzie bym chciała jechać na wakacje itp. Po tej części to ja zadawałam pytania i pani odpowiedziała mi na wszystkie, mówiąc, jakie dokładnie warunki proponują.

Kolejny etap to było już spotkanie z potencjalnym przełożonym i w dużym stopniu pokrywało się z rozmową telefoniczną: również omówiliśmy moje CV, zamieniliśmy kilka słów po angielsku. Pan był miły i sympatyczny, rozmawiało się bardzo przyjemnie.

Jedna z fajniejszych rekrutacji, w jakich brałam udział.