Railwaymen

Nowe technologie / IT

O Railwaymen

Railwaymen to software house, który rozpoczął swoją działalność w Krakowie w 2009 roku. Firmę tworzą specjaliści zajmujący się tworzeniem oprogramowania webowego oraz mobilnego. Swoją działalność Railwaymen opiera głównie na technologii Ruby on Rails, natomiast aktualnie tworzą również projekty oparte o technologie mobilne Android oraz iOS.

W 2017 roku, według rankingu Clutch.co firma otrzymała tytuł “Top Poland Developers 2017”.
Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo rozwojowa praca

Anonimowo
Świetna firma, a w niej równie świetni ludzie i możliwości. Zależało mi na tym, żeby znaleźć ciekawą pracę, w której nie będę się nudził i która da mi możliwości rozwoju. Dokładnie to daje mi praca w Railwaymen. To co przede wszystkim sprawia, że miło się tu pracuje, to atmosfera i ludzie. Panuje tu naprawdę fajna relacja pomiędzy szefostwem, a pracownikami bo z jednej strony każdy wie dobrze co ma robić i wszyscy wykonują rzetelnie swoje obowiązki, a z drugiej strony jest tu po prostu przyjacielsko. Dodatkowo zatrudnieni tu ludzie, to grupa prawdziwych specjalistów dzięki czemu zawsze jest się tu od kogo uczyć i czerpać cenną wiedzę. Na początek firma nie oferuje powalających stawek, ale z czasem można liczyć na podwyżki także w tym zakresie nie ma co narzekać ;)
Firma oferuje pracę przy ciekawych projektach, a tym samym możliwości rozwoju, dodatki w postaci pakietu benefitów oraz elastyczne godziny pracy. Szefostwo jest na tyle w porządku, że zawsze można się dogadać np. jeśli jesteś studentem i chcesz dopasować do zajęć godziny pracy. Dużą satysfakcję daje też możliwość wprowadzania własnych pomysłów w projektach.
Podsumowując jest to świetna firma na rozwój dla każdego, kto jest ambitny i głodny wiedzy i rozwoju.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 1.2018
  Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Całą rekrutację oceniam bardzo pozytywnie. Była sprawna i bardzo profesjonalna, a przy tym przeprowadzona w miłej i bezstresowej atmosferze. Widać, że firma dokładnie sprawdza swoich potencjalnych pracowników przed zatrudnieniem pod kątem umiejętności i wiedzy co w moich oczach jest dużym plusem. Nie zamykają się jednocześnie na ludzi młodych, chcących zdobywać doświadczenie i rozwijać się w tej branży. W moim przypadku pierwszym etapem była rozmowa telefoniczna, po której otrzymałem zadanie rekrutacyjne do wykonania. Następnie otrzymałem zaproszenie na spotkanie w biurze, po którym przeprowadzono mi test wiedzy technicznej w formie rozmowy z ich specjalistą. Podczas rekrutacji musiałem zaprezentować kod stworzonej przeze mnie aplikacji. Pytano mnie o to jakie posiadam doświadczenie w programowaniu i w jakich projektach brałem do tej pory udział. Część rozmowy odbywała się również w języku angielskim, ale nie było to nic skomplikowanego, m.in. rozumienie dokumentacji technicznej.
  Cała rekrutacja trwała trochę ponad tydzień. Kilka dni po spotkaniu w biurze otrzymałem informację, że dostałem pracę.
  Ze swojej strony bardzo polecam wszystkim, bo to profesjonalna firma dająca świetne możliwości na rozwój.