Radio Eska

Marketing / Reklama / PR, Media / Sztuka / Rozrywka

O Radio Eska

Radio Eska istnieje od 1991 roku - początkowo nazywało się Radio S. Rozgłośnia razem z Eska Rock, Vox FM oraz Radio Wawa wchodzi w skład Grupy Radiowej Time. Główna siedziba radia zlokalizowana jest w Warszawie, ale poza tym Eska posiada 40 lokalnych rozgłośni.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo absorbująca praca

2016-05-10
Key Account Manager
To co ktoś tu już napisał mogę potwierdzić. Zwłaszcza to o tej pozytywnej energii. Rzeczywiście nigdzie indziej się mi tak dobrze nie pracowało, na pewno nie w tak dobrej atmosferze. Na moim stanowisku praca była bardzo absorbująca praktycznie cały czas myślało się o pracy i żyło pracą. Może to też kwestia mojego podejścia i zaangażowania. Same godziny spędzane na pracy w zasadzie były normalne nie siedziało się dłużej ot tak. Pensje wyrabiało się głównie premiami, bo podstawa była słaba. Potwierdzam też, że na benefity nie ma co liczyć.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Reporter (Praca)

2016-02-17
Branża: Media / Sztuka / RozrywkaMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 5.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Dla mnie rekrutacja do Eski była ciekawa. Jeśli tak można powiedzieć o rekrutacji ;) Już wyjaśniam dlaczego - niby zwykła rozmowa przez telefon i na miejscu, ale tak fajnie prowadzona, że od razu chciałam jeszcze bardziej tam pracować :)

Przez telefon to miałam opowiedzieć o sobie i wyjaśnić czemu chcę pracować w radiu i to jeszcze takim. Pani, która do mnie dzwoniła powiedziała prosto z mostu, że na początek chcą posłuchać jak mówię i czy nadaję się do radia. W końcu trzeba mieć fajny głos i dobrą dykcję :) Chociaż i tak na początek wysyła się nagranie głosu.

Potem dostałam się dalej i spotkałam się oko w oko z osobami z Eski z Poznania. Było super sympatycznie :) Opowiadałam o sobie, trochę się pośmialiśmy, miałam np. powiedzieć jaką muzykę lubię, co ostatnio ciekawego wydarzyło się w Poznaniu i czy wcześniej obrabiałam dźwięki w specjalnych programach :)

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz