QUMAK

Administracja biurowa

O QUMAK

QUMAK SA to polska spółka działająca w branży informatyczno-technologicznej. Zajmuje się głównie tworzeniem oraz wdrażaniem rozwiązań ICT zarówno dla sektora prywatnego, jak i publicznego. Firma powstała 1985 roku, a od 2006 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Według rankingów branżowych zajmuje wysokie pozycje w dziedzinie integracji na rynku teleinformatycznym w Polsce.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ciekawa firma

anonimowo
Co tu dużo mówić fajna firma pod względem 1 szkoleń 2 atmosfery 3 ludzi 4 pieniędzy 5 godzin pracy 6 projektów 7 doświadczenia które jest bezcenne potem jak się szuka kolejnej pracy

Gdybym mógł sam coś zmienić podniósł bym wynagrodzenia i zadbał o to żeby każdy pracownik miał jasną ścieżkę kariery którą może iść. Nad innymi rzeczami też mogliby pracować ale to w mniejszym stopniu.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Mł. Specjalista Service Desk (Praca)

  Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Inne
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Brałem udział w rozmowie kwalifikacyjnej, ale ostatecznie mi się nie udało dostać do Qumaka. Niby na tej rozmowie wszystko wyglądało w porządku. Po ogłoszeniu też mi się wydawało, że się będzie łatwo dostać do nich do pracy. Nic takiego szczególnego nie mieli w tych wymaganiach. Ze swoich pytań pamiętam jakie mam doświadczenie, gdzie wcześniej pracowałem, czy chcę się uczyć i lubię się uczyć nowych rzeczy, czy umiem pracować pod presją czasu i jakie mam oczekiwania. Miałem też odpowiedzieć na kilka pytań z wiedzy, ale bardzo prostych o systemach i urządzeniach IT.