Qualent Software

Nowe technologie / IT

O Qualent Software

Qualent Software zajmuje się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań głównie dla dwóch branż - telekomunikacyjnej i ubezpieczeń. Firma do tej pory pracowała między innymi dla takich marek, jak Orange, Plus, Netia, T-Mobile, Telekomunikacja Polska, Asseco Poland, Generali czy MetLife Amplico.

Nowe OpinieDodaj

2.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Odradzam tam pracę. Jak dostaniesz od nich telefon to podziękuj ładnie i omijaj szerokim łukiem.

Konsultant
Problemy z wypłatą wynagrodzenia. Nie dotrzymanie warunków umowy. Twoje dane osobowe wysyłane są wszędzie gdzie się tylko da by tylko gdzieś Cię wcisnąć (desperacja) niejednokrotnie bez Twojej formalnej zgody co jest niezgodne z prawem. Warunki pracy bardzo słabe. Typowy pośrednik nie wnoszący nic w Twoją pracę i rozwój. Jeśli chcesz tam pracować to usiądź i pomyśl jeszcze raz później weź telefon i znajdź sobie poważną, dobrą, stabilną i wartą Twojego czasu,zaangażowania i pracy firmę w przeciwieństwie do tej która powinna nazywać się JanuszFirma.pl.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Programista .NET (Praca)

  Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 9.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Praktycznie jedyne co ich interesuje to oczekiwania i umiejętności. Te drugie nawet bardziej. Wiadomo albo się coś ogarnia albo nie. Po to robią testy w trakcie rozmowy żeby człowieka sprawdzić. Jasna sprawa jak dla mnie. Testy w miarę jak ktoś jest po 3 latach doświadczenia tak jak chcą powinien bez problemów to ogarnąć.

  Nie ma żadnych dziwacznych pytań. Mi się nic takiego nie trafiło tylko ile chce zarabiać kiedy mogę zaczynać i co wcześniej dokładnie robiłem. No czyli taka norma jak to wszędzie. Jak przetestują to nie mają co więcej pytać. Resztę widać jak się umie coś zrobić.