Qualent Software

Nowe technologie / IT

O Qualent Software

Qualent Software zajmuje się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań głównie dla dwóch branż - telekomunikacyjnej i ubezpieczeń. Firma do tej pory pracowała między innymi dla takich marek, jak Orange, Plus, Netia, T-Mobile, Telekomunikacja Polska, Asseco Poland, Generali czy MetLife Amplico.

Nowe OpinieDodaj

2.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Odradzam tam pracę. Jak dostaniesz od nich telefon to podziękuj ładnie i omijaj szerokim łukiem.

2017-08-06
Konsultant
Problemy z wypłatą wynagrodzenia. Nie dotrzymanie warunków umowy. Twoje dane osobowe wysyłane są wszędzie gdzie się tylko da by tylko gdzieś Cię wcisnąć (desperacja) niejednokrotnie bez Twojej formalnej zgody co jest niezgodne z prawem. Warunki pracy bardzo słabe. Typowy pośrednik nie wnoszący nic w Twoją pracę i rozwój. Jeśli chcesz tam pracować to usiądź i pomyśl jeszcze raz później weź telefon i znajdź sobie poważną, dobrą, stabilną i wartą Twojego czasu,zaangażowania i pracy firmę w przeciwieństwie do tej która powinna nazywać się JanuszFirma.pl.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Programista .NET (Praca)

  2016-10-07
  Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 9.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Praktycznie jedyne co ich interesuje to oczekiwania i umiejętności. Te drugie nawet bardziej. Wiadomo albo się coś ogarnia albo nie. Po to robią testy w trakcie rozmowy żeby człowieka sprawdzić. Jasna sprawa jak dla mnie. Testy w miarę jak ktoś jest po 3 latach doświadczenia tak jak chcą powinien bez problemów to ogarnąć.

  Nie ma żadnych dziwacznych pytań. Mi się nic takiego nie trafiło tylko ile chce zarabiać kiedy mogę zaczynać i co wcześniej dokładnie robiłem. No czyli taka norma jak to wszędzie. Jak przetestują to nie mają co więcej pytać. Resztę widać jak się umie coś zrobić.

  Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


  Pobierz Chrome


  Pobierz