QIAGEN Business Services

4.3Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O QIAGEN Business Services

QIAGEN jest liderem na rynku technologii innowacyjnych oraz wiodącym dostawcą odczynników i sprzętu wykorzystywanego w badaniach RNA, DNA i białek. Firma QIAGEN powstała w Niemczech w 1984 roku. Dziś zatrudnia ok. 4600 osób w 35 krajach świata.

QIAGEN Business Services (QBS) jako centrum usług wspólnych dla spółek firmy QIAGEN istnieje od 2012 roku we Wrocławiu. Centrum zatrudnia obecnie prawie 300 Pracowników i ciągle się rozwija.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Duża szansa na rozwój

2016-06-05
anonimowo
W zasadzie spokojnie mogłabym potwierdzić to co jest w tych wcześniejszych opiniach: pieniądze rzeczywiście są dobre albo bynajmniej w czasie mojej pracy takie były, fajna atmosfera, dobre benefity, super godziny pracy, stabilność zatrudnienia plus od siebie jeszcze dodam duża swoboda dla pracowników

Z negatywnych stron albo neutralnych tak to nazwijmy to po prostu dużo pracy. Nawał roboty był bardzo, bardzo duży. To taki minus, z którym spokojnie można żyć ;)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Customer Care Representative with French (Praca)

2015-12-31
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  • Testy online
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz