Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

QIAGEN Business Services

Księgowość / Audyt / Podatki

O QIAGEN Business Services

QIAGEN jest liderem na rynku technologii innowacyjnych oraz wiodącym dostawcą odczynników i sprzętu wykorzystywanego w badaniach RNA, DNA i białek. Firma QIAGEN powstała w Niemczech w 1984 roku. Dziś zatrudnia ok. 4600 osób w 35 krajach świata.

QIAGEN Business Services (QBS) jako centrum usług wspólnych dla spółek firmy QIAGEN istnieje od 2012 roku we Wrocławiu. Centrum zatrudnia obecnie prawie 300 Pracowników i ciągle się rozwija.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo fajnie

anonimowo
Podoba mi się w Qiagen. Przede wszystkim mają elastyczne podejście do pracowników i potrafią o nich zadbać. Wynagrodzenie jest moim zdaniem bardzo dobre, a dochodzi do tego pakiet równie dobrych benefitów. Poza tym można się dogadać z przełożonymi co do różnych kwestii. Moje zdanie zawsze jest tu brane pod uwagę, więc to też jest duża zaleta. A jeśli chodzi o współpracowników, to też nie mam wobec nich żadnych zastrzeżeń. Przyjemni ludzie, a przy tym specjaliści w swojej branży, także super. Można i z nimi pogadać i uczyć się od nich nowych rzeczy. Generalnie nie ma tu chyba nic, co by mi się nie podobało. No może poza kwestiami awansów – to mogłoby być trochę jaśniej przedstawione, ale i tak nie jest źle.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Customer Care Representative with French (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  • Testy online
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Cele życiowe, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Żeby dostać się do QIAGEN trzeba płynnie znać przeważnie trzy języki - dla mnie polski, angielski i francuski. Więc w zasadzie jest to logiczne, że sprawdzają najpierw umiejętności językowe, zanim chcą się z kimś spotkać. W związku z tym dostałam test online z angielskiego i z francuskiego. Okazały się trudne, ale nie ma się czemu dziwić, w końcu ma być very good ;) Poszło też very good, bo zaprosili mnie na rozmowę.

W trakcie rozmowy nie powiedziałam chyba ani słowa po polsku. Pytania zadawane przez dwie osoby dotyczyły doświadczenia w branży eksportowej, znajomości programów - office i sap no i chęci do pracy. Chyba poza pytaniem o zainteresowania nie było takich psychologicznych elementów. Jak się dobrze zna języki, to rozmowa przechodzi bez stresu