PwC

Logo PwC
+ Dodaj opinię
Gdańsk / Sopot, Katowice
PwC
Doradztwo / Konsulting, Finanse / Bankowość
501+

Jesteśmy siecią firm w 158 krajach. Zatrudniamy ponad 250 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa podatkowo-prawnego, audytu, doradztwa biznesowego i technologicznego. PwC Polska w liczbach:

  • 1 Financial Crime Unit
  • 2 Service Delivery Centers
  • 8 biur
  • 28 lat w Polsce
  • 4700 pracowników

Robi wrażenie? Nie bez przyczyny zaufały nam największe i najlepiej prosperujące firmy – świadczymy usługi dla 419 podmiotów z listy 500 Global Companies. 

Kariera w PwC
więcej

Przygotuj się do rekrutacji w PwC

Zwiększ swoje szanse - poznaj wskazówki i porady pracodawcy

Kariera w PwC

PwC Zdjęcie 1PwC Zdjęcie 2PwC Zdjęcie 3PwC Zdjęcie 4

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Wskazówka od rekrutera

Z kandydatami kontaktujemy sie e-mailowo, dlatego prosimy – sprawdzaj swoją skrzynkę regularnie!

Znajomość języka angielskiego (min. B1) weryfikujemy podczas video interview. Bądź przygotowany zarówno na odpowiedzi ustne, jak i przesłanie odpowiedzi w formie pisemnej. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma praktycznymi wskazówkami ułatwiającymi podejście do testu! https://youtu.be/EhwQLPfcu8g

Rekrutacja na praktyki trwa cały rok. Szukamy osób, które są dyspozycyjne min. 30 h tygodniowo, zainteresowane ekonomią, biznesem i chcą rozwijać się w konsultingu. Rekrutacje na programy studenckie – WEX, Tech Summer Camp i Influencer – trwają od marca do końca maja.

Etap #1 Aplikuj online

Sprawdź oferty praktyk i pracy, a potem aplikuj online. Wypełnij formularz aplikacyjny, załączając CV w języku polskim lub angielskim (w zależności od ogłoszenia). Możesz także udostępnić nam swój profesjonalny profil w mediach społecznościowych – sprawdzi się zamiast CV.

Etap #2 Rozwiąż test online

Po aplikacji, zweryfikujemy Twoje CV, a następnie wyślemy Ci link do testu online. Tak sprawdzimy Twoje zdolności logicznego i analitycznego myślenia. Pamiętaj, że zdanie testu jest warunkiem zakwalifikowania do kolejnego etapu rekrutacji. Na wykonanie testu masz 48 h.

Etap #3 Video interview

Video interview wykorzystujemy w celu ulepszenia oraz przyspieszenia procesu rekrutacji. Korzystamy z aplikacji „HireVue”, która daje kandydatom szansę na przygotowanie się do rozmowy w dogodnym czasie i miejscu.
Na tym etapie sprawdzamy znajomość języka angielskiego. Bądź przygotowany zarówno na odpowiedzi ustne, jak i przesłanie odpowiedzi w formie pisemnej.
Zajrzyj do wskazówek rekrutacyjnych, gdzie podpowiadamy, jak przygotować się do tego etapu rekrutacji!

Etap #4 Spotkanie w biurze

Jeśli wybrałeś ofertę praktyk lub pracy skierowaną do osób bez doświadczenia zawodowego, zostaniesz zaproszony na spotkanie z menedżerem lub na małe Assessment Centre (AC). W trakcie AC będziesz miał szansę porozmawiać z Konsultantami PwC, którzy opowiedzą o pracy w swoich zespołach. Dodatkowo przeprowadzimy rozmowę kwalifikacyjną i poprosimy Cię o opracowanie zadania biznesowego w formie krótkiej prezentacji.
Jeżeli masz już doświadczenie, zaprosimy Cię na krótką rozmowę kwalifikacyjną prowadzoną przez osobę z działu HR koordynującą cały proces rekrutacji. Podczas rozmowy obecny będzie także menedżer zespołu, do którego aplikujesz.

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz najnowsze oferty pracy