PwC

Doradztwo / Konsulting, Finanse / Ekonomia, Księgowość / Audyt / Podatki

O PwC

PwC to jedna z najsilniejszych światowych marek, kierująca się w swojej działalności trzema głównymi wartościami: jakością i doskonałością, pracą zespołową oraz przywództwem. Świadczy usługi z zakresu audytu, a także doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego. Jest obecna w 158 krajach, zatrudniając ponad 195 tysięcy pracowników.


PwC w Polsce ma biura w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i we Wrocławiu. Wiemy, co oznacza global thinking, dlatego korzystamy z wiedzy i doświadczenia ekspertów PwC na całym świecie. Cenimy ludzi z pasją i energią, wspieramy kreatywność naszych pracowników, doceniamy osiągane przez nich wyniki i umiemy je wynagradzać. Ścieżka kariery oznacza u nas rzeczywisty rozwój, wspierany przez programy szkoleniowe, mentoringowe oraz coachów. Pracujemy dla firm ze wszystkich sektorów gospodarki, zarówno ogromnych koncernów, jak też lokalnych firm rodzinnych. Dzięki doświadczeniu i różnorodności naszych pracowników dostarczamy klientom kompleksowe i innowacyjne rozwiązania, które odpowiadają na wyzwania nowoczesnej rzeczywistości.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Rozwijająco, ale czasem nieludzkie podejście

2017-10-20
Konsultant
Idąc do Pwc trzeba pamiętać, że to wielkie korpo. Ja w sumie przed pracą w pwc nie do końca wiedziałem co to oznacza w praktyce. Co się okazało? Zarobić można dobrze, dużo się nauczyć od starszych kolegów, dostać takie "korporacyjne" benefity też. Ale czy warto? Moim zdaniem nie. Jest mega dużo stresu, a to długofalowo nie pozwala się rozwijać. I powoduje złą atmosferę.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Młodszy Specjalista ds. wsparcia IT (Praca)

2016-11-17
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  • Assessment centre
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Ja byłem na assessment center w PwC i to dla mnie był pierwszy i ostatni etap rekrutacji. Zgodnie z tym, co przeczytałem u nich na stronie po tym AC powinny być dalsze etapy. Niestety ja nie brałem udziału, więc nie wiem nic na ten temat.

AC wyglądało tak typowo tzn. najpierw spotkaliśmy się z ludźmi z PwC, oni coś tam opowiadali o firmie o tym co robią o zasadach pracy i współpracy. Potem była rozmowa kwalifikacyjna - krótka, głównie o doświadczeniu, sprawdzenie angielskiego, obsługa konkretnych programów. Na koniec zadania praktyczne według mnie niespecjalnie trudne. Szkoda, że się nie udało dostać dalej

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz