PwC

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O PwC

PwC to jedna z najsilniejszych światowych marek, kierująca się w swojej działalności trzema głównymi wartościami: jakością i doskonałością, pracą zespołową oraz przywództwem. Świadczy usługi z zakresu audytu, a także doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego. Jest obecna w 158 krajach, zatrudniając ponad 195 tysięcy pracowników.

PwC w Polsce ma biura w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i we Wrocławiu. Wiemy, co oznacza global thinking, dlatego korzystamy z wiedzy i doświadczenia ekspertów PwC na całym świecie. Cenimy ludzi z pasją i energią, wspieramy kreatywność naszych pracowników, doceniamy osiągane przez nich wyniki i umiemy je wynagradzać. Ścieżka kariery oznacza u nas rzeczywisty rozwój, wspierany przez programy szkoleniowe, mentoringowe oraz coachów. Pracujemy dla firm ze wszystkich sektorów gospodarki, zarówno ogromnych koncernów, jak też lokalnych firm rodzinnych. Dzięki doświadczeniu i różnorodności naszych pracowników dostarczamy klientom kompleksowe i innowacyjne rozwiązania, które odpowiadają na wyzwania nowoczesnej rzeczywistości.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Zabójcze tempo za dobre wynagrodzenie

2017-01-09
Konsultant
Tempo pracy jest zawrotne dlatego szczerze się przyznaje można jak ja nie wytrzymać. Nadgodziny u nas były tak normalne jak codzienne przychodzenie do pracy. Z tych dwóch powodów mimo tego, że firma naprawdę jest super pracodawcą się rezygnuje ze współpracy.

Ciężko odchodzić z miejsca gdzie wiesz, że masz rozwój do tego dobre wynagrodzenie, niezłą atmosferę i stale się czegoś uczysz. Nie ma nudy w pracy jest za to super doświadczenie. Ludzie rezygnują tak samo jak ja przez te właśnie sprawy co opisane wyżej.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Młodszy Specjalista ds. wsparcia IT (Praca)

2016-11-17
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  • Assessment centre
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz