Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

PwC

Doradztwo / Konsulting, Finanse / Ekonomia, Nowe technologie / IT, Usługi Prawnicze, Księgowość / Audyt / Podatki

O PwC

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 158 krajach. Zatrudniamy ponad 250 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada 8 biur regionalnych – w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. PwC w Polsce zatrudnia ponad 4700 osób. Dowiedz się więcej na www.pwc.pl/kariera


Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Stresująca korporacja

anonimowo
W moim wypadku plusem było to, że nie wymagali nie wiadomo jakiego doświadczenia. Dzięki temu udało mi się tam załapać i na jakiś czas tam zostałem. Ale praca w PwC jednak nie była dla mnie, za dużo korporacyjności i to w takim złym znaczeniu. Stres praktycznie codziennie, a to źle oddziałuje na psychikę w dłuższej perspektywie czasu. Często trzeba było też zostawać po godzinach, więc work/life balance był mocno zachwiany. Szkolenia mało przydatne, więc nic szczególnego stamtąd pod tym względem nie wyniosłem. Z atutów za to na pewno przyzwoite wynagrodzenie, jak na kogoś dopiero stawiającego pierwsze kroki na rynku pracy to nie mogłem narzekać. Współpracownicy też byli ok.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

specjalista ds. procesu (Praca)

Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 5.2018
Proces rekrutacji: 4 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Muszę przyznać, że to była całkiem długa rekrutacja, a to przez to, że miała kilka etapów. Dokładniej mówiąc to były cztery, czyli rozmowa przez telefon, test specjalistyczny z różnymi obliczeniami i analizą danych, potem test językowy, a na koniec rozmowa z przyszłymi przełożonymi. Sporo tego. Ale same rozmowy były w porządku i nie należały do trudnych. Padły typowe pytania o doświadczenie, żebym powiedziała coś o sobie, co wiem o ich firmie, jakie są moje największe zalety. Obie panie, które ze mną rozmawiały były bardzo miłe, a przy tym rzeczowe i wystarczyło krótko odpowiedzieć na ich pytania. Ale co do testów, to już tak prosto nie było. Przede wszystkim dlatego, że było na nie bardzo mało czasu i po prostu trudno się było wyrobić. Gdyby nie to, to byłoby ok. Chociaż do samego procesu rekrutacji i tak nie mogę się przyczepić, bo był na wysokim poziomie.