PwC

Doradztwo / Konsulting, Finanse / Ekonomia, Księgowość / Audyt / Podatki

O PwC

PwC to jedna z najsilniejszych światowych marek, kierująca się w swojej działalności trzema głównymi wartościami: jakością i doskonałością, pracą zespołową oraz przywództwem. Świadczy usługi z zakresu audytu, a także doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego. Jest obecna w 158 krajach, zatrudniając ponad 195 tysięcy pracowników.


PwC w Polsce ma biura w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i we Wrocławiu. Wiemy, co oznacza global thinking, dlatego korzystamy z wiedzy i doświadczenia ekspertów PwC na całym świecie. Cenimy ludzi z pasją i energią, wspieramy kreatywność naszych pracowników, doceniamy osiągane przez nich wyniki i umiemy je wynagradzać. Ścieżka kariery oznacza u nas rzeczywisty rozwój, wspierany przez programy szkoleniowe, mentoringowe oraz coachów. Pracujemy dla firm ze wszystkich sektorów gospodarki, zarówno ogromnych koncernów, jak też lokalnych firm rodzinnych. Dzięki doświadczeniu i różnorodności naszych pracowników dostarczamy klientom kompleksowe i innowacyjne rozwiązania, które odpowiadają na wyzwania nowoczesnej rzeczywistości.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Rozwijająco, ale czasem nieludzkie podejście

2017-10-20
Konsultant
Idąc do Pwc trzeba pamiętać, że to wielkie korpo. Ja w sumie przed pracą w pwc nie do końca wiedziałem co to oznacza w praktyce. Co się okazało? Zarobić można dobrze, dużo się nauczyć od starszych kolegów, dostać takie "korporacyjne" benefity też. Ale czy warto? Moim zdaniem nie. Jest mega dużo stresu, a to długofalowo nie pozwala się rozwijać. I powoduje złą atmosferę.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Młodszy Specjalista ds. wsparcia IT (Praca)

2016-11-17
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  • Assessment centre
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Ja byłem na assessment center w PwC i to dla mnie był pierwszy i ostatni etap rekrutacji. Zgodnie z tym, co przeczytałem u nich na stronie po tym AC powinny być dalsze etapy. Niestety ja nie brałem udziału, więc nie wiem nic na ten temat.

AC wyglądało tak typowo tzn. najpierw spotkaliśmy się z ludźmi z PwC, oni coś tam opowiadali o firmie o tym co robią o zasadach pracy i współpracy. Potem była rozmowa kwalifikacyjna - krótka, głównie o doświadczeniu, sprawdzenie angielskiego, obsługa konkretnych programów. Na koniec zadania praktyczne według mnie niespecjalnie trudne. Szkoda, że się nie udało dostać dalej