Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

PwC Service Delivery Center

Finanse / Ekonomia, Księgowość / Audyt / Podatki

O PwC Service Delivery Center

PwC Service Delivery Center (SDC) to jedna z największych firm w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym. Firma wspiera ponad 70 globalnych procesów w ramach sieci PwC w obszarze wsparcia audytu finansowego (Assurance), podatków (Tax) czy procesów księgowych i HR (Internal Firm Services). 


PwC Service Delivery Center to dwa biura, zlokalizowane w Katowicach i w Opolu oraz ponad 1800 pracowników, dostarczających usługi do około 50 biur PwC na świecie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Liczyłam na trochę więcej

anonimowo
PwC to na pewno jeden z liderów w branży, więc szczerze mówiąc spodziewałam się po nich trochę więcej. Ale zaczynając od dobrych stron, to na pewno odpowiadały mi godziny pracy i panująca w firmie atmosfera. Pod tym względem oceniam to miejsce na 5. I co by nie mówić, renoma tego przedsiębiorstwa sprawia, że na pewno warto mieć ich w swoim CV. Więc to też dodaje do zalet. Natomiast liczyłam na dość wysokie wynagrodzenie i się przeliczyłam. Moim zdaniem zarobki były po prostu średnie. I muszę też wspomnieć, że ta praca była czasami bardzo stresująca. Za taką dawkę nerwów to naprawdę mogliby dawać trochę wyższą pensję.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Kursy / konferencje
 • Narzędzia pracy
 • Karta sportowa
 • Bony / bilety / zniżki
 • Elastyczny czas pracy
 • Owoce i napoje w firmie
 • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

anonimowo (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
 • Testy specjalistyczne
 • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutację do firmy rozpocząłem od wypełnienia formularza za pośrednictwem ich strony internetowej. Później przeszedłem rozmowę telefoniczną. Chodziło głównie o sprawdzenie moich motywacji do podjęcia tej pracy i tego, jak radzę sobie z językami obcymi, które podałem w CV. Przydała się wiedza na temat firmy i wcześniejsze przemyślenia np. “jak mógłbym wykorzystać moje umiejętności na stanowisku, na które zaaplikowałem”. Padały pytania właśnie w tym stylu. Okazało się, że mi poszło i zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.
Tu oprócz rozmowy z szefem działu czekało mnie kilka zadań sprawdzających umiejętność pracy w zespole i testy wiedzy. Atmosfera była bardzo przyjemna, podczas całego procesu rekrutacji nie zdarzyło się nic, co wspominałbym źle. Mimo tego, że wieloetapowa, rekrutacja była bardzo sprawna.