PwC Service Delivery Center

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O PwC Service Delivery Center

PwC Service Delivery Center (SDC) w Katowicach realizuje projekty na zlecenie działów audytu finansowego oraz doradztwa podatkowego spółek PwC zlokalizowanych w ponad 50 krajach na całym świecie. Centrum w Katowicach to dynamicznie rozwijająca się jednostka, która w ostatnich latach poszerzyła zakres świadczonych usług o obsługę procesów księgowych oraz kadrowych i obecnie zatrudnia już ponad 1500 pracowników.


Na zlecenie audytorów PwC weryfikujemy dokumenty finansowe, analizujemy otoczenie rynkowe spółek, przygotowujemy raporty czy wykonujemy testy detaliczne. Zespół podatkowy natomiast jest zaangażowany w przygotowywanie deklaracji podatkowych, koordynację przepływu dokumentów podatkowych oraz inne działania raportujące. Niezwykle istotne jest dla nas wdrażanie innowacji usprawniających naszą pracę i optymalizujących poszczególne procesy.


Pracujemy w międzynarodowym środowisku zarówno obsługując naszych klientów jaki i współpracując w ramach globalnej sieci Service Delivery Network. Nasi pracownicy realizują zadania w 8 różnych językach. Zespół SDC to młodzi, ambitni ludzie, którzy swoją karierę zawodową wiążą z obszarem finansów, księgowości lub HR. Wśród nas są nie tylko ekonomiści, ale także filolodzy czy inżynierowie. Poprzez intensywne szkolenia i praktykę mają możliwość zdobyć atrakcyjny na rynku zawód.


PwC Service Delivery Center jest organizacją z innowacyjnym podejściem i ambitnymi planami dalszego rozwoju, oferującą wiele możliwości swoim pracownikom. 

 

Nowe OpinieDodaj

3.8

Bardzo fajnie choć słabo z kasą

2016-05-17
anonimowo
Podobało mi się to, że było dużo szkoleń. Zawsze to się jednak inaczej pracuje w ten sposób, jak można podnosić kompetencje, dowiedzieć się czegoś nowego itp. W każdym razie dla mnie to ogromny plus ;)

Poza tym ludzie bardzo fajni, projekty ciekawe, jedyny minus ale poważny to taki że słabo płacili :/ więc trzeba się było niestety przenieść choć trochę mi szkoda było.
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz