PURO Hotels

Turystyka / Gastronomia / Hotelarstwo

O PURO Hotels

PURO Hotels to norweska firma działająca w branży hotelarskiej. W Polsce swój pierwszy obiekt otworzyła w 2011 roku we Wrocławiu. Obecnie posiada sieć luksusowych hoteli w 4 miastach w naszym kraju.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Rewelacja, tylko tyle i aż tyle, niesamowite miejsce do pracy

Concierge
Mnóstwo ludzi z branży hotelarskiej na takim stanowisku zaczynała. I tak samo jak ja później awansowali. Żebyście jednak nie pomyśleli, że tu w Puro Hotels jest tak jak wszędzie. Otóż nie. To nie prawda. Chociażby jeśli chodzi o wspaniałą atmosferę panującą w obrębie wszystkich Puro hoteli. Panuje tutaj koleżeńska, życzliwa atmosfera, czuję się jakby moja paczka wieloletnich znajomych powiększyła się o kilkadziesiąt osób! Sama praca daje mi bardzo dużo osobistej satysfakcji z wykonywanych obowiązków, a ponadto obfituje w wiele, różnorodnych obowiązków, zwłaszcza teraz po awansie. Wszystkim serdecznie polecam aplikowanie i pracę tutaj. Jest super :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa
  • Wyjazdy integracyjne
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Stażysta (Praktyka/Staż)

Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 5.2014
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Fakt, że moja rozmowa w PURO odbyła się dobry czas temu. Słyszałam, że tam co jakiś czas regularnie rekrutują stażystów, więc jest szansa, że komuś się ten mój opis przyda :) Ja byłam tam w końcu na stażu - dostałam się - ale po kolei. Na początek rozmawiałam przez telefon z... kimś. Szczerze to nie wiem kim była ta pani :D Z tego co kojarzę pytała o dyspozycyjność, czego chce się nauczyć i jaką miałam średnią na studiach po ostatnim roku. Chwilę pogadałyśmy i zaprosiła mnie na spotkanie tam u nich w centrali.

Na spotkaniu były dwie osoby w tym osoba, która miała zostać moim "mentorem" czy jak się to nazywa. No po prostu kimś nadzorującym staż. Najpierw opowiadały te osoby o stażu a później ja o sobie. Co studiuje, co umiem, co mi się najlepiej podoba na studiach, co się stało, że do nich wysłałam CV itp itd Bardzo prosta była ta rozmowa, więc nie macie co się stresować :)