Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

PURO Hotels

Turystyka / Gastronomia / Hotelarstwo

O PURO Hotels

PURO Hotels to norweska firma działająca w branży hotelarskiej. W Polsce swój pierwszy obiekt otworzyła w 2011 roku we Wrocławiu. Obecnie posiada sieć luksusowych hoteli w 4 miastach w naszym kraju.

Nowe OpinieDodaj

3.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca jakich wiele

Pokojówka
Swoją pracę w Puro Hotels wspominam dość neutralnie. Zdobywałam tam swoje pierwsze doświadczenie, więc pozostał lekki sentyment (lekki, bo praca miała też swoje minusy). Na plus była dla mnie możliwość zdobycia doświadczenia i nauczenia się wielu rzeczy z branży. Wypłata choć nieporywająca, zawsze była na czas. To zawsze daje poczucie stabilności.
Minusem był dla mnie stres i niezbyt pasująca mi atmosfera, ale co kto lubi. Czas pracy też mi nie za bardzo odpowiadał, ale to znów subiektywne.
Ogólnie praca nie jest zła, mogę polecić.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Stażysta (Praktyka/Staż)

  Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 5.2014
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów, Inne
  Kariera
  Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Fakt, że moja rozmowa w PURO odbyła się dobry czas temu. Słyszałam, że tam co jakiś czas regularnie rekrutują stażystów, więc jest szansa, że komuś się ten mój opis przyda :) Ja byłam tam w końcu na stażu - dostałam się - ale po kolei. Na początek rozmawiałam przez telefon z... kimś. Szczerze to nie wiem kim była ta pani :D Z tego co kojarzę pytała o dyspozycyjność, czego chce się nauczyć i jaką miałam średnią na studiach po ostatnim roku. Chwilę pogadałyśmy i zaprosiła mnie na spotkanie tam u nich w centrali.

  Na spotkaniu były dwie osoby w tym osoba, która miała zostać moim "mentorem" czy jak się to nazywa. No po prostu kimś nadzorującym staż. Najpierw opowiadały te osoby o stażu a później ja o sobie. Co studiuje, co umiem, co mi się najlepiej podoba na studiach, co się stało, że do nich wysłałam CV itp itd Bardzo prosta była ta rozmowa, więc nie macie co się stresować :)