Prudential

4.1Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Prudential

Firma powstała w 1848 roku w Londynie, a dziś zapewnia bezpieczeństwo finansowe ponad 24 milionom Klientów na całym świecie. Z jednej strony czerpiemy wzorce i inspiracje, które przez ponad 165 lat stawiały Prudential w gronie najlepszych na świecie firm ubezpieczeniowych.


Z drugiej strony jesteśmy innowacyjną firmą, która nie boi się nowych rozwiązań i charakteryzuje się niezwykła dynamiką rozwoju. Gwarancją naszego sukcesu są talenty, ambicje i zaangażowanie naszych pracowników i partnerów.

Polska


W Polsce Grupa Prudential działała prężnie przed II wojną światową. Wojna zmusiła firmę do przerwania działalności w kraju, jednak dotrzymaliśmy złożonych obietnic, wypłacając świadczenia zgłaszającym się rodzinom naszych przedwojennych Klientów. W 2013 roku wznowiliśmy działalność w Polsce.


Kogo szukamy?


Obecnie poszukujemy osób, które będą aktywnie uczestniczyć w budowaniu naszej sieci sprzedaży w kraju. W ciągu 2 lat od wznowienia działalności w Polsce ponad 700 Przedstawicieli podjęło już z nami współpracę.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Fajna firma

2017-02-06
anonimowo
Skończyłam pracować trochę ponad rok temu. W trakcie czasu przepracowanego dla Prudentiala a nie było go tak znowu mało nauczyłam się takiego trybu pracy jak tam mieliśmy, przyzwyczaiłam się i polubiłam parę osób, cieszyłam się z zarobków, elastycznego czasu pracy, benefitów.

Nie wiem czy po raz drugi wróciłabym do Prudentiala, ale niewątpliwie firma jest według mojej oceny fajna dla ambitnych co naprawdę chcą pracować i chcą zdobyć doświadczenie w ubezpieczeniach. Dużą dozę niezależności dostaniecie na pewno
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Menedżer Zespołu (Praca)

2015-12-29
Branża: Kadra ZarządzającaMiejsce: CzęstochowaTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz