Profix

Sprzedaż, Transport / Logistyka

O Profix

Profix zajmuje się produkcją i dystrybucją narzędzi - w tym elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, chemii technicznej oraz odzieży roboczej. Przedsiębiorstwo zatrudnia 250 osób w centrum logistyczno-dystrybucyjnym zlokalizowanym niedaleko centrum Warszawy. Firma prowadzi eksport do krajów Europy m.in. do Rosji, Rumunii, Słowacji, Grecji i Holandii.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca w tej firmie dużo mnie nauczyła

Przedstawiciel
Fajny etap w mojej zawodowej karierze. Tak mogę w telegraficznym skrócie podsumować to co myślę o Profixie. Firma dała mi bardzo duże doświadczenie i pokazała mi jak wszystko działa od środka.

Finansowo nie było specjalnych rewelacji, ale dla początkującego lepszy rydz niż nic. Plusy jak najbardziej ta praca miała na przykład pozwalali na elastyczne godziny pracowania i zapewniali pakiet medyczny, kartę sportową i te inne benefity. Sama praca według mnie należała do ciekawych. Uważam, że mogę z czystym sumieniem polecić Profix innym osobom które chcą być przedstawicielami.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Kierownik Działu Exportu (Praca)

Branża: Handel i UsługiMiejsce: Łomna Las k/ ŁomianekTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Języki obce
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

W Profix rozmowa kwalifikacyjna wyglądała następująco: miała tylko jeden etap, zadawane w trakcie niej pytania miały bardzo szeroki zakres. Rekruterka zapytała między innymi o: doświadczenie w handlu, a w tym w handlu zagranicznym, inne doświadczenia z mojego CV, wykształcenie kierunkowe, doświadczenie w zarządzaniu całym zespołem, strategie stosowane przeze mnie w zarządzaniu, wiedzę na temat planowania budżetu, zdolności na przykład organizacyjne, przywódcze i związane ze strategicznym myśleniem, oczekiwania finansowe netto, prawo jazdy i chęć do częstej jazdy samochodem.

U mnie weryfikowano również poziom znajomości dwóch języków: angielskiego i rosyjskiego. W jednym miałem ogólnie opowiedzieć o sobie, w drugim powiedzieć o swoich zainteresowaniach nie związanych z pracą.