Profix

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Profix

Profix zajmuje się produkcją i dystrybucją narzędzi - w tym elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, chemii technicznej oraz odzieży roboczej. Przedsiębiorstwo zatrudnia 250 osób w centrum logistyczno-dystrybucyjnym zlokalizowanym niedaleko centrum Warszawy. Firma prowadzi eksport do krajów Europy m.in. do Rosji, Rumunii, Słowacji, Grecji i Holandii.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Praca w tej firmie dużo mnie nauczyła

2016-09-30
Przedstawiciel
Fajny etap w mojej zawodowej karierze. Tak mogę w telegraficznym skrócie podsumować to co myślę o Profixie. Firma dała mi bardzo duże doświadczenie i pokazała mi jak wszystko działa od środka.

Finansowo nie było specjalnych rewelacji, ale dla początkującego lepszy rydz niż nic. Plusy jak najbardziej ta praca miała na przykład pozwalali na elastyczne godziny pracowania i zapewniali pakiet medyczny, kartę sportową i te inne benefity. Sama praca według mnie należała do ciekawych. Uważam, że mogę z czystym sumieniem polecić Profix innym osobom które chcą być przedstawicielami.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Kierownik Działu Exportu (Praca)

2016-01-21
Branża: Handel i UsługiMiejsce: Łomna Las k/ ŁomianekTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz