PROFI CREDIT

Finanse / Ekonomia

O PROFI CREDIT

PROFI CREDIT Polska S.A. to lider wśród firm pożyczkowych w Polsce. Jako część międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, działającej na terenie Europy, zajmuje się przede wszystkim udzielaniem pożyczek klientom indywidualnym. Firma jest także zaangażowana w działalność charytatywną.

Na terenie Polski działa 115 biur PROFI CREDIT, w których zatrudnionych jest ponad 3300 doradców finansowych.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo fajnie na początek w zawodzie

Obsługa klienta
Bardzo fajnie wspominam pracę w Profi Credit tylko finansowo mi tam nie odpowiadało na tyle, żeby pracować więcej niż rok. Rok wystarczy dla doświadczenia a że przy okazji pozna się fajnych ludzi i się rozwinie to dodatkowy profit.

Pracuje się na działalności gospodarczej ale to zawsze można zawiesić albo zamknąć. Naciski na sprzedaż były ale gdzie ich nie ma jak trzeba wyrobić jak najwięcej dla firmy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Manager (Praca)

Branża: Zarządzanie projektemMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Proces rekrutacyjny był skomplikowany, bo stanowisko, o które się starałem, to jedno z wyższych stanowisk w tej firmie. Na początek rozmawiali ze mną przez telefon. Czuć, że rozmowa wstępna - pytania dotyczyły doświadczenia, finansów i dyspozycyjności.

Później pierwsze spotkanie w firmie. Oprócz mnie były jeszcze inne osoby. Najpierw mieliśmy przejść testy, później rozwiązać jakieś zadania indywidualnie i w grupie. Chodziło np. o sposoby tworzenia zgranego zespołu. Pod koniec krótka rozmowa z przedstawicielem Profi Credit w cztery oczy. Pytania raczej dotyczące doświadczenia i motywacji do pracy. Dodatkowo miałem jeszcze przeanalizować dane z tabelki z Excela.

Ostatni etap to spotkanie z Dyrektorem Regionalnym, pod którego miałem podlegać wraz z całym zespołem. Bardzo profesjonalna rozmowa, pytania głównie o moją wizję kierowania ludźmi, o znajomość branży finansowej, o zdolności np. przywódcze.