Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Pratt & Whitney

Inżynieria / Konstrukcje, Przemysł / Produkcja

O Pratt & Whitney

Pratt & Whitney to firma produkująca zarówno komponenty lotnicze, jak i kompletne jednostki napędowe. Przedsiębiorstwo tworzy elementy między innymi dla obszarów: przekładniowego, odlewów, narzędziowego oraz napraw. W Polsce Pratt & Whitney posiada oddziały w Rzeszowie, Kaliszu i w Niepołomicach.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jedna rzecz do poprawy, reszta mi się podobała

anonimowo
Od razu zacznę od tego co moim zdaniem powinni poprawić: wysokość wynagrodzeń dla osób z doświadczeniem i z wykształceniem, nacisk na to, żeby ludzie z doświadczeniem zostawali na dłużej

W porządku według mnie były: atmosfera i ludzie, z którymi wtedy pracowałem, elastyczny czas pracy, dodatkowo program emerytalny, szkolenia, poczucie rozwoju, stabilność zatrudnienia.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy
  • Program emerytalny

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Operator (Praca)

Branża: Inżynieria / KonstrukcjeMiejsce: KaliszTermin rozmowy: 1.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Znam się na maszynach, więc myślałem, że to będzie tylko formalność. No i miałem rację, krótka rozmowa w siedzibie firmy, taka bardziej grzecznościowa. Przy okazji też od razu pokazali mi sprzęt, na którym bym miał pracować, więc wiedziałem, na co się piszę.

Wypytali, co robiłem do tej pory i jakie sprzęty obsługuję. Dopytali też jakie znam narzędzia pomiarowe i czy umiem je dobrze obsługiwać. Wszystko to wiedziałem i umiałem, więc problemu nie było.

Łatwo się było dostać. Jeszcze chcieli wiedzieć, jak się z ludźmi dogaduję, jak mi się pracuje w grupie i czy potrafię rządzić innymi. Nie mam z tym problemu, lubię ludzi, rządzić tak nie za bardzo, ale pogadać sobie czasem mogę.