POSSIBLE

Nowe technologie / IT, Marketing / Reklama / PR, Internet / E-commerce
brak

O POSSIBLE

POSSIBLE jest kreatywną agencją interaktywną, która dostarcza klientom idealnie dopasowane i korzystne rozwiązania.
Nasza misja jest prosta – tworzyć najwyższej jakości rozwiązania, które przynoszą wymierne korzyści. Dlatego każdy nasz pomysł jest weryfikowany przez liczby. 
Jako globalna firma łączymy ponad 1100 osób, które wierzą w moc ludzi, idei i technologii. Używamy siły kolektywnej mądrości i doświadczenia, aby kształtować nasze otoczenie i wprowadzać globalne marki na wyższy poziom w komunikacji digitalowej. Z założenia jesteśmy wizjonerami, wynalazcami i pionierami. 
Do naszych usług należą m.in.: planowanie strategiczne, technologie eCommerce, analityka i optymalizacja, user experience i design.
Współpracujemy z Canonem, Bankiem Millennium, RWE czy Grupą Lotos.

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Front-End Developer (Praca)

2016-03-09
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: ChorzówTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Testy online
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Bardzo konkretne podejście do rekrutacji. Tak jak piszą o sobie nie męczą kandydatów i tak jest. Wysłałem CV i zaprosili mnie na spotkanie. Jakieś 40 minut opowiadałem o swoim doświadczeniu, zainteresowaniach, wiedzy związanej z front-end developmentem, oczekiwaniach i innych takich standardowych rzeczach. Jeszcze miałem powiedzieć czy znam angielski na tyle, żeby porozmawiać.

Powiedzieli mi, że rekrutacja nie kończy się na tym etapie tylko że planują jeszcze test. Fakt dostałem później maila od nich co mam zrobić i ile mi to zajmie. Siadłem do tego od razu, ogarnąłem i odesłałem, że więcej czasu nie potrzebuje. Sprawdzili co tam zrobiłem i zadzwonili, że spoko chcą mnie zatrudnić

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz