POSSIBLE

Nowe technologie / IT, Marketing / Reklama / PR, Internet / E-commerce

O POSSIBLE

POSSIBLE jest kreatywną agencją interaktywną, która dostarcza klientom idealnie dopasowane i korzystne rozwiązania.

Nasza misja jest prosta – tworzyć najwyższej jakości rozwiązania, które przynoszą wymierne korzyści. Dlatego każdy nasz pomysł jest weryfikowany przez liczby. 

Jako globalna firma łączymy ponad 1100 osób, które wierzą w moc ludzi, idei i technologii. Używamy siły kolektywnej mądrości i doświadczenia, aby kształtować nasze otoczenie i wprowadzać globalne marki na wyższy poziom w komunikacji digitalowej. Z założenia jesteśmy wizjonerami, wynalazcami i pionierami. 

Do naszych usług należą m.in.: planowanie strategiczne, technologie eCommerce, analityka i optymalizacja, user experience i design.

Współpracujemy z Canonem, Bankiem Millennium, RWE czy Grupą Lotos.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Spodziewałam się, że będzie gorzej, a tu niespodzianka

Anonimowo
Gdy już dostałam się do Possible, pomyślałam sobie “oho… teraz się zacznie Mordor”. Bałam się, bo nigdy nie pracowałam w międzynarodowej firmie. Pierwsze dni były nieco trudne, bo musiałam się wdrożyć w system pracy, który był dla mnie całkowicie nowy. Później szło lepiej. W sumie zaskoczona najbardziej byłam tym, że atmosfera jest nie tak zła, jak myślałam. Poza pojedynczymi przypadkami ludzie są mili i mają zdrowe podejście do pracy i współpracowników. Wynagrodzenie takie jak oczekiwałam, w sumie przyszłam do tej pracy z tego względu. Czasem praca lekko zachodziła mi na życie prywatne, ale nie było to nagminne. Ogólnie rzecz biorąc, jak na tak wielka firmę, to pracowało się całkiem dobrze, spodziewałam się, że będzie z 10 razy gorzej.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Front-End Developer (Praca)

  Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: ChorzówTermin rozmowy: 2.2016
  Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Testy online
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania, Inne
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Bardzo konkretne podejście do rekrutacji. Tak jak piszą o sobie nie męczą kandydatów i tak jest. Wysłałem CV i zaprosili mnie na spotkanie. Jakieś 40 minut opowiadałem o swoim doświadczeniu, zainteresowaniach, wiedzy związanej z front-end developmentem, oczekiwaniach i innych takich standardowych rzeczach. Jeszcze miałem powiedzieć czy znam angielski na tyle, żeby porozmawiać.

  Powiedzieli mi, że rekrutacja nie kończy się na tym etapie tylko że planują jeszcze test. Fakt dostałem później maila od nich co mam zrobić i ile mi to zajmie. Siadłem do tego od razu, ogarnąłem i odesłałem, że więcej czasu nie potrzebuje. Sprawdzili co tam zrobiłem i zadzwonili, że spoko chcą mnie zatrudnić