Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Polski Tytoń

FMCG, Przemysł / Produkcja

O Polski Tytoń

PT Dystrybucja to jeden z liderów rynku produktów FMCG w Poslce. W ofercie firmy znajdują się towary z grupy szybko rotujących, czyli artykuły spożywcze, napoje, leki OTC, alkohole, wyroby tytoniowe oraz akcesoria.
Firma zajmuje się również dostarczaniem terminali sklepowych dla placówek handlowych oraz oferuje profesjonalne rozwiązania logistyczne (w tym magazynowanie, dowóz, kompletacje dostaw, picking i konfekcjonowanie).

Główna siedziba spółki znajduje się w Radomiu. Na terenie Polski działa 18 Zakładów Sprzedaży, a sieć dystrybucji ma zasięg ogólnokrajowy.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

To była dobra praca :)

magazynier
Była to moja druga praca na magazynie. W pierwszej jak i tutaj nie było szałowo, ale nie oczekiwałem wiele od pracy jako magazynier. Zdecydowanie odpowiadały mi godziny pracy. Zmiany układały się tak, że nie było problemu z dojazdem i miałem też czas dla siebie. Wypłaty przyzwoite (jak na to stanowisko oczywiście) i zawsze na czas. Atmosfera różna, zależy jacy ludzie są na zmianie, w większości przypadków dało się wytrzymać. Kontakt z przełożonym całkiem ok. Wkurzało mnie jedynie ciągłe robienie niemal tego samego. Z drugiej strony to był impuls żeby się przekwalifikować. Pracy nie wspominam źle, były małe minusy, ale ogólnie mogę polecić.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance