Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Polska Press Grupa

Marketing / Reklama / PR, Media / Sztuka / Rozrywka

O Polska Press Grupa

Polska Press Grupa to wydawnictwo tworzące m.in. 20 dzienników regionalnych, ponad 100 tygodników lokalnych, tygodniki ogłoszeniowe oraz bezpłatną gazetę Nasze Miasto. Oprócz tego do wydawnictwa należą także portale internetowe takie, jak Gratka.pl, Telemagazyn.pl, naszemiasto.pl, a także strefabiznesu.pl. Firma jest częścią niemieckiego Verlagsgruppe Passau.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

OK

anonimowo
Na 5 punktów oceniam to co najlepsze, czyli atmosferę i work/life balance czyli dokładniej elastyczny czas pracy. Na 4 punkty oceniam wynagrodzenie. Na 3 punkty oceniam szkolenia a najmniej możliwość awansu czyli na 2 punkty.

Poza tym mogę dodać, że ludzi oceniłabym na 5 punktów gdyby tu była taka rubryka i możliwość zdobycia bogatego doświadczenia też tak oceniam na te 5 punktów. Gdyby był stres to oceniłabym go na 2, że był bardzo duży.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

specjalista ds. kluczowych klientów (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne, Sukcesy i Porażki
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Nie wiem czy mam takie szczęście czy tak trafiam na ogłoszenia, z których bardzo niewiele wynika. Doskonale pamiętam, że to było właśnie tego typu ogłoszenie gdzie czytasz i nie ma kompletnie konkretów do których można by się było jakkowiek odnieść.

Na rozmowę mnie zaprosili po uprzednim wywiadzie telefonicznym, z którego nadal nic nie wynikło. I ta pierwsza i druga część ogółem sympatyczna i na poziomie. Co do tego zarzutów nie mam, przeszkadzała mi tylko ta mała konkretność. Rozmowa przypominała krótki wywiad na temat pracy, umiejętności, doświadczenia, oczekiwań. Nawet ciężko mi poszczególne pytania przytoczyć. Jak tam idziecie nastawcie się na luźną rozmowę.