Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

Transport / Logistyka

O Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej jest jedyną w Polsce firmą, zatrudniającą kontrolerów ruchu lotniczego, grupę zawodową dbającą o bezpieczeństwo w polskiej przestrzeni powietrznej. Nasza kadra przechodzi specjalistyczne szkolenia w kraju i za granicą. Zapewniają one spełnienie wszystkich wymogów i standardów EUROCONTROL (Europejska Organizacja ds. Bezpieczeństwa Żeglugi Powietrznej), co poświadczone jest międzynarodową licencją wydawaną przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Wykonując prestiżowy zawód kontrolera ruchu lotniczego masz pewność, że jesteś w gronie światowej elity lotnictwa.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Całkiem dobre warunki zatrudnienia

Kontroler Ruchu Lotniczego
PAŻP, czyli Polska Agencja Żeglugi Powietrznej stosunkowo rzadko poszukuje pracowników, bo ci, którzy już zostali tam zatrudnieni, często pracują po kilka dobrych lat. Mało kto stamtąd odchodzi ze względu na stabilizację.

Tu ma się pewność zatrudnienia za w miarę dobre pieniądze. Plusem są też godziny pracy, jak to mówią work/life balance zostaje zachowany. Co może denerwować? Jak dla mnie poziom biurokracji. Papierki, papierki i jeszcze raz papierki. Ale ludzie super, więc powiedzmy, że zachodzi równowaga.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance