Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

Administracja biurowa, Nowe technologie / IT, Transport / Logistyka

O Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej jest jedyną w kraju instytucją szkolącą oraz zatrudniającą kontrolerów ruchu lotniczego, którzy pełnią służbę przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Każdego dnia obsługują około 2,5 tys. lotów. Rocznie: około miliona. PAŻP jest także odpowiedzialna za zarządzenie polską przestrzenią powietrzną oraz za zaawansowaną infrastrukturę lotniczą, którą buduje i rozwija. Sprawuje nadzór m.in. nad systemem radarowym, urządzeniami nawigacji lotniczej, systemami łączności i systemami wspomagającymi lądowanie.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Całkiem dobre warunki zatrudnienia

2015-12-10
Kontroler Ruchu Lotniczego
PAŻP, czyli Polska Agencja Żeglugi Powietrznej stosunkowo rzadko poszukuje pracowników, bo ci, którzy już zostali tam zatrudnieni, często pracują po kilka dobrych lat. Mało kto stamtąd odchodzi ze względu na stabilizację.

Tu ma się pewność zatrudnienia za w miarę dobre pieniądze. Plusem są też godziny pracy, jak to mówią work/life balance zostaje zachowany. Co może denerwować? Jak dla mnie poziom biurokracji. Papierki, papierki i jeszcze raz papierki. Ale ludzie super, więc powiedzmy, że zachodzi równowaga.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
    Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


    Pobierz Chrome


    Pobierz